Trzeci dzień Salaara w kasie: Przychody Prabhasa na całym świecie przekroczyły 400 crore rupii | Wiadomości filmowe w języku telugu

„Salar Część 1: Zawieszenie broni” przedstawia Prabhasa i Prithviraja Sukumar Wyczekiwany film, który wszedł do kin 22 grudnia, miał świetny start kasowy. Dramat akcji otworzył się na pozytywne recenzje, a następnie otrzymał lepsze recenzje od publiczności, co zwiększyło przychody ze sprzedaży biletów. Twórcy „Salaara” oficjalnie ogłaszali, że w kasie regularnie pojawia się kolekcja filmów akcji, a według najnowszej aktualizacji film zarobił na całym świecie 295 crore rupii w ciągu zaledwie kilku dni, a w niedzielę ponad 100 crore rupii ( dzień 3). Film wygenerował przychody w wysokości 402 crore rupii w 3 dni. Twórcy oficjalnie ogłosili to nowym plakatem, a film pobił wszelkie dotychczasowe rekordy ustanowione przez kino indyjskie.

Nadal dominuje lokalna grupa „Salaar Część 1: Zawieszenie broni”. Shahrukh KhanWedług doniesień dramat akcji „Dunki” zarobił około 250 crore rupii w 3 dni. Oczekuje się, że czwarta edycja filmu „Salaar” będzie również bardzo bogata, ponieważ film zarobił w przedsprzedaży ponad 20 crore rupii, a dramat akcji po 4 dniach stanie się najbardziej dochodowym filmem indyjskim.

Uczciwy przegląd Prabhasa, Prithviraja Sukumaran i Shruti Haasan w Salaar

Wyreżyserowany przez Prashantha Neela film Salaar, część 1: Zawieszenie broni, jest pełen scen akcji, a film spotkał się z ogromnym zainteresowaniem w stanach telugu. Dramat akcji koncentruje się wokół starcia dwóch przyjaciół, a Prabhas i Prithviraj wcielają się w role przyjaciół, którzy stali się wrogami. Shruti Hassan, Jagapati Babu, Bobby'ego Simhy, Tinu Anandaiswari rao, Surya ReddyI Ramachandra Radżu Dodali filmowi siły poprzez role drugoplanowe, a muzykę do filmu skomponował Rafi Basirur.

READ  Ivanka Trump, Mark Zuckerberg i Bill Gates spotykają się ze światową elitą na przyjęciu o wartości 120 milionów dolarów na rzecz syna najbogatszego człowieka w Indiach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *