Trzy nowe składane etui od Samsunga Galaxy w tym roku?!

Ostatnia aktualizacja: 24 marca 2022 o 06:58 UTC + 01:00

Samsung wycofał serię Galaxy Note, a szanse na powrót w tym roku są niewielkie. Ale Samsung może nas zaskoczyć na kolejnym ważnym wydarzeniu Unpacked i nie zaprezentuje dwóch, ale trzech nowych modeli składanych urządzeń – nasi przyjaciele z Klub Galaxy Teoretyzowali na podstawie nowych bitów informacji.

Nowe dowody sugerują, że najlepszy producent składanych telefonów na rynku – Samsung – opracowuje dwa nowe składane urządzenia, które zostaną wprowadzone na rynek jeszcze w tym roku, nazwane „B4” i „Q4” oraz trzecie składane urządzenie, znane jako „N4”.

Możemy założyć, że kryptonim „B4” oznacza Galaxy Z Klapka 4. Flip 3 był znany jako „Bloom”. Tymczasem „Q4” jest prawdopodobnie związany z Złożenie Galaxy Z 4, biorąc pod uwagę, że tom 3 jest oznaczony jako „Q3”. Co pozostawia nam tajemnicze „N4”.

Jakim urządzeniem jest N4?

Więc oto rzecz. Nie mamy wystarczających informacji, aby mieć pewność, jakim urządzeniem może się stać ten tajemniczy „N4”. Z tego, co wiemy, może to być para słuchawek lub nowe składane urządzenie. Jednak nasi przyjaciele wydają się skłaniać bardziej ku tej drugiej teorii, ponieważ Samsung może wypuścić trzecie, nowe składane urządzenie jeszcze w tym roku.

Jednak w tym momencie nic nie jest pewne, poza faktem, że Samsung rozwija N4 obok B4 i Q4. Jednak pomysł, że trzeci składany projekt może w końcu dać asortyment Samsunga, nie jest zbyt daleko idący. Firma eksperymentuje i oferuje wszelkiego rodzaju modele urządzeń składanych i rolowanych.

Samsung Uzyskała niezliczone patenty związane z nietypowymi projektami urządzeń składanych, a także je ujawniła Widząc jedną możliwą przyszłość Do składanych ekranów w zeszłym roku. Firma rozważa technologię składanego wyświetlacza dla urządzeń z rolkami, takich jak Rollable Flex, a także zaprojektowała składany notebook o nazwie Flex Note.

READ  Te gry pojawią się na Xbox w tym tygodniu (9-13 stycznia).

Ale czy tajemniczy kryptonim „N4” ma związek z którymkolwiek z tych wcześniejszych pomysłów wprowadzonych w zeszłym roku. Będziemy trzymać uszy na ziemi i damy Ci znać, gdy tylko odkryjemy więcej.

Dołącz do grupy Telegram SamMobile I zasubskrybuj naszą stronę Kanał Youtube Aby uzyskać natychmiastowe aktualizacje wiadomości i szczegółowe recenzje urządzeń Samsung. Możesz także zasubskrybować, aby otrzymywać od nas aktualizacje w Google News i śledzić nas na Świergot.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *