Twain Hoskins, rozgrywający z Pittsburgh Steelers, zginął w wypadku ciężarówki w wieku 24 lat.

Śmierć rozgrywającego Pittsburgh Steelers Dwayne Haskins, główny trener Mike Tomlin Pewny siebie Sobota. Ma 24 lata.

„Jestem zdruzgotany śmiercią Twaina Hoskinsa i tracę słowa” – powiedział Tomlin w oświadczeniu opublikowanym na koncie Steelers na Twitterze. Nazwał rozgrywającego „najlepszym graczem zespołowym” i „świetnym przyjacielem wielu”.

Wywrotka Hoskins zderzyła się z ciężarówką na autostradzie na Florydzie około 6:40 w sobotę, według State Highway Patrol. Zginął na miejscu zdarzenia.

Highway Patrol powiedział, że nie jest jasne, dlaczego szedł autostradą międzystanową 595 w hrabstwie Browth. Trwa śledztwo w sprawie jego śmierci.

Przed debiutem w NFL Hoskinowie Grał dla Ohio State University, gdzie był czołowym graczem i finalistą prestiżowego Heisman Trophy. Kiedy Waszyngton zabrał go do pierwszej rundy draftu, dołączył do NFL w 2019 roku.

Twain Hoskins, trzeci gracz Pittsburgh Steelers oglądający mecz z Detroit Lions na Haynes Field w Pittsburghu w Pensylwanii, 21 sierpnia 2021 r.
Twain Hoskins, trzeci gracz Pittsburgh Steelers oglądający mecz z Detroit Lions na Haynes Field w Pittsburghu w Pensylwanii, 21 sierpnia 2021 r.

Joe Sierżant / Getty Images


Hoskins rozpoczął sezon 2020 jako starter Waszyngtonu i został nazwany jednym z nich Kapitanowie drużyn. Został porównany cztery tygodnie później, gdy Waszyngton był 1-3.

Hoskins został wydany w styczniu 2021 roku, a później został przejęty przez Steelers.

W oświadczeniu dowódcami są współwłaściciele Dan i Tanya Snyder Powiedział Zostali „zniszczeni” przez wiadomość o śmierci Hoskinsa.

„Był młodym mężczyzną o ogromnym potencjale z zaraźliwą osobowością” – powiedzieli. „Powiedzieć, że mamy złamane serce, to mało powiedziane”.

Główny trener dowódców Ron Rivera Nazywa Huskins był „utalentowanym młodym człowiekiem, który miał przed sobą długie życie”.

„Wiem, że wypowiadam się w imieniu innych członków naszego zespołu”, powiedział Rivera w oświadczeniu. „Cały nasz zespół przesyła w tym czasie nasze szczere kondolencje, myśli i modlitwy rodzinie Hoskins”.

NFL też Czy napisał to na Twitterze Kondolencje dla rodziny Hoskins i bliskich.

Konto na Twitterze dotyczące wydarzenia piłkarskiego w stanie Ohio Opublikowany Zdjęcie Hoskinsa z napisem „Leader. Legend. Buck na zawsze”.

Zespół Hoskinsa odpowiedział na jego śmierć w mediach społecznościowych. DJ Watt, linebacker spoza Steelers Czy napisał to na Twitterze„Świat stracił dziś wielkiego człowieka”.

„Kiedy Twain po raz pierwszy wszedł do szatni, mogłem powiedzieć, że był podekscytowanym facetem” – powiedział Watt. „Zawsze rozśmiesza ludzi. Nigdy nie uważał życia za coś oczywistego. Jego wpływ na mnie… będzie trwał wiecznie”.

Brat i kolega z drużyny Watta, Derek Watt Czy napisał to na Twitterze„Takie rozdzierające serce wieści. Odeszły za wcześnie. Spoczywaj w pokoju Twain”.

Steelers Cam Hayward, który grał dla Ohio State, powiedział: „Twain dużo mówi o ludziach. Jego uśmiech jest zaraźliwy i jest facetem, z którym chcesz być w pobliżu”. Czy napisał to na Twitterze. „Wszyscy jesteśmy w szoku, że go straciliśmy. My też go stracimy. Straciliśmy ciebie tak szybko. Na szczęście mieliśmy okazję dowiedzieć się o tobie. RIP DH”.

Alex Heismith Czy napisał to na Twitterze— Nie bardzo wiadomo. Ci, którzy go znają, wiedzą, jaki jest wyjątkowy. Łamający serce, RIP Twain. Niech Pan będzie z jego rodziną.

„Boże, że zaprosiłeś go do domu tak młodo, nigdy nie zapomnę cię Prota i o czym rozmawialiśmy” Sukuma Okorofor Napisał. „Będziesz żyć wiecznie. Niech twoja rodzina ma pokój.”

READ  Michael Avenatti skazany za kradzież od Stormy Daniels

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *