Twitter wystawia na aukcję towary centrali, w tym figurkę ptaka i ekspresy do kawy


Nowy Jork
CNN

Jeśli chcesz posiadać część siedziby Twittera, firma też Aukcja Dziesiątki pamiątek i zapasów z jej biura w San Francisco.

Twitter sprząta dom i chce wyładować rzeczy, takie jak duży pomnik ptaka na Twitterze i gigantyczna donica z rzeźbami „@”. Wśród mniej interesujących przedmiotów są projektor, ekrany iMac i stojące biurka. Do dyspozycji Gości jest także kilka ekspresów do kawy oraz stacja do ładowania rowerów elektrycznych.

Twitter/BidSpotter

Internetowa aukcja rozpocznie się 17 stycznia i zakończy następnego dnia – poinformowała Heritage Global Partners, firma ułatwiająca sprzedaż. Oferty otwarcia dla wszystkich przedmiotów wahają się od 25 do 50 USD.

Po zakupie Twittera przez Elona Muska za 44 miliardy dolarów, właściciel miliardera podjął szereg działań ograniczających koszty. Zwolnił około połowy pracowników firmy, co doprowadziło do tego, że A.J Grupa byłych pracowników pozywatwierdząc, że masowe zwolnienia obejmowały wielokrotne naruszenia praw pracowniczych.

„Twitter odnotował ogromny spadek przychodów z powodu presji ze strony grup aktywistów na reklamodawców, chociaż nic się nie zmieniło w moderacji treści i zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby aktywiści byli zadowoleni” – powiedział Musk. W tweecie z 4 listopada.

Ale prezes HGP Nick Dove powiedział w wywiadzie dla szczęście Każdy, kto myśli, że licytacja jest częścią ochrony finansów, jest „kretynem”.

„Nie identyfikujemy aktywów, których firma nie potrzebuje” – powiedział Dove w CNN. „Podobnie jak pośrednik w obrocie nieruchomościami nie określa, które domy lub budynki będą musieli sprzedać jego klienci”.

READ  Wybór Morgana Stanleya mówi, że na rynkach rozpoczęła się zmiana paradygmatu. czego oczekujesz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *