Twój horoskop na czwartek, 25 kwietnia 2024 r

Alarm księżycowy

Unikaj zakupów i podejmowania ważnych decyzji w godzinach od 18:00 do 21:00 czasu chicagowskiego. Następnie Księżyc przesuwa się ze Skorpiona do Strzelca.

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Od 1 kwietnia Merkury znajduje się w retrogradacji w Twoim znaku. Dziś „stacje na żywo”. Tak, to oznacza, że ​​retrogradacja Merkurego dobiegła końca. Jednak szczególnie dzisiaj jest dobry dzień na planowanie, ponieważ Twoje dyskusje z innymi będą mocne i bezpośrednie. „Teraz posłuchaj tego. Teraz posłuchaj tego”.

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Ponieważ retrogradacja Merkurego zakończyła się dzisiaj, Twoja zdolność intelektualna do prowadzenia badań i poszukiwania odpowiedzi na stare problemy będzie doskonała. Trzymaj się na palcach. Sekrety mogą zostać ujawnione. Szukaj odpowiedzi w nieoczekiwanych miejscach.

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Rozmowa z przyjacielem, być może osobą twórczą lub artystyczną, będzie bezpośrednia i znacząca. Masz coś do powiedzenia, a oni cię wysłuchają. Może to być również korzystna wymiana dla Ciebie, ponieważ widzisz sposoby na dostosowanie celów.

Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Od początku miesiąca Merkury znajduje się w retrogradacji i dzieje się to na górze Twojego wykresu. Dziś Merkury „stacje bezpośrednie”. Zastanów się poważnie nad swoimi pomysłami na temat kierunku w życiu. Podobnie znacząca byłaby rozmowa z szefem lub rodzicem.

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

To świetny dzień na naukę i naukę nowych rzeczy. To także świetny dzień, aby skupić się na ważnych dokumentach, rękopisach i projektach pisarskich. Kwestie prawne mogą być rozwiązywane wraz z sytuacjami medycznymi. Nowe pomysły na podróże mogą być ekscytujące!

Panna (23 sierpnia – 22 września)

Konflikty z partnerami i bliskimi przyjaciółmi, zwłaszcza dotyczące podatków, długów, spadków czy wspólnego majątku, mogą zostać rozwiązane już dziś. Nagle wszystko układa się na swoim miejscu. (Kto wiedział?) Mogłoby to uwolnić możliwości podróżowania i odkrywania nowych możliwości w szkolnictwie wyższym, publikacjach i prawie.

READ  Jeremy Renner składa wyrazy szacunku pracownikom szpitala w Reno rok po wypadku z pługiem śnieżnym

Waga (23 września – 22 października)

Od 1 kwietnia Merkury znajduje się w retrogradacji naprzeciwko Twojego znaku, co zdecydowanie stworzyło Ci okazję do ponownego nawiązania kontaktu z byłymi partnerami, byłymi współmałżonkami i przyjaciółmi z przeszłości. Dziś Merkury „stacje bezpośrednie”. To świetny dzień na robienie planów!

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Problemy z pracą i zdrowiem nękają głupie błędy i pomyłki, a także opóźnienia spowodowane retrogradacją Merkurego, która dotyka (może niewłaściwy dobór słów?) od 1 kwietnia. Dziś „stacje rtęciowe prowadzą bezpośrednio” (przed przejściem do przodu). Świetny dzień na załatwienie spraw!

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

To dobry dzień na dyskusje między romantycznymi partnerami. To dobry dzień na planowanie przyszłości lub wyłożenie kart na stół i realistyczne spojrzenie na kierunek, w jakim zmierza związek. To także świetny dzień na planowanie wakacji lub kontakt z dziećmi.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Tematem tego miesiąca było łączenie rodzin i większe zaangażowanie w sprawy domowe i rodzinne. Jednak dzisiaj jest czas na uporządkowanie spraw, przywrócenie porządku w domu i zaplanowanie życia osobistego. Może to obejmować decyzje dotyczące nieruchomości.

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

dobre wieści! Opóźnienia i pomyłki w transferach, a także mieszane połączenia, które nękały ten miesiąc, skończą się z dniem dzisiejszym. W rzeczywistości, jak na ironię, dzisiejszy dzień jest dobrym dniem na planowanie, naukę i naukę lub prowadzenie ważnych rozmów z krewnymi i rodzeństwem.

Ryby (19 lutego – 20 marca)

Od 1 kwietnia Merkury znajduje się w retrogradacji w Twoim domu pieniędzy, co powoduje dla Ciebie opóźnienia finansowe. Na dzień dzisiejszy to już koniec. Tak naprawdę dziś stacje Mercury działają bezpośrednio, co oznacza, że ​​jest to dobry dzień na snucie planów finansowych na przyszłość. Twoja pewność siebie jest silna; Ponadto jesteś optymistą i celowym. O tak!

READ  Legacy otrzymuje zmianę tytułu od Jamesa Gunna

Jeśli Twoje urodziny są dzisiaj

Aktorka Renée Zellweger (1969) dzieli się swoimi urodzinami. Jesteś energiczny, zdeterminowany i bardzo pragniesz odnieść sukces. Ludzie cię zauważają. Ten rok to czas nowych początków, przygód i dużych zmian w Twoim życiu. Miej oczy otwarte na nowe możliwości i bądź gotowy do działania. Możesz objąć rolę lidera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *