Tygrysy nr 5 kontynuują sezon i dominację rywalizacji w dogrywce nad Gamecocks

CLEMSON — nr 5 Clemson przerwał serię zwycięstw w programie, przedłużając swoje długie zwycięstwo u siebie i pozostając niepokonanym w historii przeciwko rywalowi South Carolina Gamecocks w zdecydowany sposób, wygrywając 10: 0 w pięciu rundach we wtorek wieczorem.

Tygrysy (33-1) zwiększyły ogólną passę zwycięstw do 19 meczów, a sukces McWhorter Stadium do 28 zwycięstw z rzędu. Johna ReitmanaJego drużyna również awansowała do 4: 0 wszechczasów przeciwko Karolinie Południowej (24: 8), przechodząc do pierwszego meczu dwumeczowej serii (mecz 2 w Columbii 11 kwietnia).

„Myślę, że najważniejszą rzeczą jest pozostanie w sobie i świadomość, że każdy mecz jest inny” – powiedział Reitman. „Teraz ten zespół ma dużo przywództwa i duże doświadczenie w tych dużych rozgrywkach”. „Karolina Południowa to dobry zespół. Wiem, że wynik tego nie mówił, ale w tym roku to naprawdę dobry zespół… Myślę, że to wiele mówi o naszym zespole. Zdecydowanie wstaliśmy na ten mecz dwa lata temu i grał bardzo dobrze”.

Clemson uderzył pierwszy dwoma biegami w pierwszej rundzie.

Tygrysy prowadzą pałkarza Mackenzie Clarka Dostęp przez pojedynczy przewód i dwukierunkowy Clemson Valerie CagleSingiel RBI sprawił, że Tygrysy znalazły się na pokładzie. Krótki przystanek Clemsona Alia Logolio Wszedł do akcji z singlem RBI, aby doprowadzić Cagle’a do końca.

Główny trener Karoliny Południowej, Beverly Smith, nie musiał długo ćwiczyć rywalizacji po tym, jak przechwycił nielegalną rozmowę, która została rzucona w drugiej połowie.

W trzeciej bramce Clemsona Cagle wyrównał prowadzenie 2: 0, aby rozszerzyć obręcz solowym strzałem. To był 12. home run Cagle w tym sezonie i jej czwarty z rzędu home run w tym sezonie.

Umacnianie sztabu, który przewodzi narodowi w ERA, Cagle (16-1), nowo zdobyty tytuł Narodowego Gracza Tygodnia, w dużej mierze wyeliminował pracę z toru.

Cagle zdobył pięć trafień i pozwolił na jedno trafienie w ciągu pięciu rund. W ostatnich trzech startach straciła tylko cztery wyniki.

READ  Warriors-Celtics Prognozy, wybór, kursy, przewaga, dobra passa na mecz 5 finałów NBA 2022

„Właśnie rozegrałem świetną grę. Wytrąciło ich to z równowagi przez całą noc” — powiedział Reitman.

Cagle złapał wiele runów ubezpieczeniowych w czwartej rundzie, aby pomóc zakończyć sprawy wcześniej.

Pierwsze cztery trafiły przez pomyłkę, a Reddy’ego Davenporta Pojedynczy RBI do środka, spacer załadowany bazami i Karolina Jakubsen sac fly, ale Logoleo rozpoczął grę potężnym homerem z trzech runów, zostawiając miejsce na siedem runów w pierwszej rundzie. Ten home run był szóstym w tym sezonie dla Logulio.

„Fajnie jest mieć nowy sport tutaj w Clemson, a kiedy gramy z naszymi przeciwnikami, robi się tu tłoczno i ​​jest tak fajnie”, powiedział Legulio.

Aktualna mistrzyni The Gamecocks, Donnie Goborn (5-1), przegrała swoją pierwszą porażkę w sezonie, rezygnując z trzech runów na cztery trafienia w ciągu trzech rund.

Było to 13. zwycięstwo Clemsona w bazie i 15. zamknięcie sezonu.

Clemson udaje się następnie do Boston College na serię trzech meczów rozpoczynającą się w piątek o 18:00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *