Ujawniono nowy garnitur Spider-Mana „Fortnite X Marvel: Zero War”

FORTNITE X MARVEL: Zero Wardługo oczekiwany minikomiks, w którym uniwersum Marvela zderzy się ze światem Fortnitejuż jutro ma swój długo oczekiwany debiut!

Napisany przez weterana pisarza Marvela Christos Gage Szef działu kreatywnego w Epic Games Musztarda Donalda Malowane przez artystę Sergio DavilaFORTNITE X MARVEL: ZERO WAR to epos składający się z pięciu numerów, który wywrze ogromny wpływ na oba wszechświaty i człowiek Pająk Zaznacz tę okazję w zupełnie nowym garniturze. Sprawdź teraz premierę Spider-Mana Zero Suit i zobacz go w akcji zarówno w komiksie, jak i w innych Fortnite.

Fani będą mogli odblokować kombinezon w grze, zanim w niego zagrają Fortnite Debiut Item Shop z kodem do wykorzystania w każdej komiksowej wersji pierwszej edycji FORTNITE X MARVEL: ZERO WAR #1.

Gage wyjaśnił, że „będzie kilka rzeczy, które zobaczysz zarówno w grze, jak i w komiksach – głównie w najnowszej wersji” IGN W niedawnym wywiadzie. „Ale w większości to, co dzieje się w grze i to, co dzieje się w komiksach, to dwa różne fronty w tej samej wojnie. Na niektóre pytania, które gracze mogą mieć na temat gry, odpowiedzi znajdują się w komiksach i na odwrót, chociaż żadne z nich nie jest wymagane podążaj za historią w drugiej”.

READ  Ed Sheeran: Fani w Bombaju są zachwyceni, gdy gwiazda śpiewa w języku pendżabskim

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *