umiera Jackie Zimin; Aktorka „General Hospital” miała 70 lat – Deadline

Jacqueline Zeman, aktorka najbardziej znana z roli pielęgniarki Bobby’ego Spencera Szpital publiczny, umarł.

Ogłoszono jej śmierć Twitter autorstwa Franka Valentiniego, Producent wykonawczy dramatu Al-Nahar. Po raz pierwszy dołączyła do ABC sudser w 1977 roku i wystąpiła w ponad 800 odcinkach. Była pięciokrotnie nominowana do nagrody Daytime Emmy – cztery z nich GH I jeden do działania Zatoka Jak Sophie Madison.

Napisał: „Podobnie jak jej postać, legendarny Bobby Spencer, była jasnym światłem i prawdziwym profesjonalistą, który wniósł do pracy tyle pozytywnej energii”.

ABC Rozrywka i GH Opublikowała również to oświadczenie: „Jacqueline Ziman była ukochaną członkinią General Hospital i ABC Family, odkąd ponad 45 lat temu rozpoczęła kultową rolę Bobby’ego Spencera. Pozostawiła po sobie trwałe dziedzictwo w postaci nominowanego do nagrody Emmy portretu zła dziewczyna, która stała się bohaterką i zawsze będziemy pamiętani za jej dobre serce. ”Jesteśmy zdruzgotani wiadomością o jej śmierci i składamy najgłębsze kondolencje rodzinie, przyjaciołom i bliskim Jackie”.

Urodzony w New Jersey Ziman jako dziecko studiował balet – w wieku 15 lat przyjął stypendium na studia taneczne na Uniwersytecie Nowojorskim – ale ostatecznie zdecydował się działać. To był jej pierwszy występ w operze mydlanej krawędź nocy przed przejściem do Jedno życie do przeżycia Grać Lanę McLain.

Chociaż dołączyła GH W 1977 roku Zeman wystąpił w kilku innych programach telewizyjnych, takich jak Nowy Mike Hammer, młot kowalski! I chicagowska nadzieja.

Ma na utrzymaniu dwie córki.

READ  Obi-Wan Kenobi, odcinek 4 zawiera upadłe jajko wielkanocne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *