Virginia nr 16 pokonała Baylora nr 5 w swoim pierwszym meczu od czasu strzelaniny w kampusie

las vigas — Armanda Franklina Zdobyła 26 punktów, a Virginia zajmująca 16 miejsce w rankingu wykorzystała duży bieg w drugiej połowie, by wyeliminować nr 5 Baylora 86-79 w piątek wieczorem w pierwszym meczu zespołu od czasu, gdy trzech piłkarzy Cavaliers zginęło w strzelaninie na kampusie.

Gracze z Wirginii nosili koszulki podczas rozgrzewki, które uczciły ofiary niedzielnej strzelaniny, zmuszając Cavaliers do odwołania meczu u siebie zaplanowanego na następny dzień. Były piłkarz z Wirginii został oskarżony o morderstwo Lavella Davisa Jr., Devina Chandlera i Deshauna Berry’ego.

Cavaliers (3-0) zmierzą się ze zwycięzcą piątkowego meczu pomiędzy drużynami nr 19 Illinois i nr 8 UCLA w niedzielnych mistrzostwach Continental Tyres Main Event Championship. Baylor (3-1) mierzy się z przegranym w grze pocieszenia.

Wirginia objęła prowadzenie 21-2 w drugiej połowie i objęła prowadzenie dwoma biegami o 22 punkty.

„Który [big run] Dał nam dystans i zdecydowanie potrzebowaliśmy sposobu, w jaki wrócili. „Nie mogliśmy ich w końcu zatrzymać, co było rozczarowującą częścią”.

Franklin zdobył 10 punktów podczas tego skoku i zakończył 7 z 12 z gry, w tym 3 z 6 z zakresu za 3 punkty.

Franklin powiedział: „Wiem, że mam kolegów z drużyny, którzy mogą zdobyć piłkę dla mnie i to samo dla nich. Wiem, że mogą zrobić dla siebie. Po prostu strzelali z otwartej przestrzeni i przygotowywali się do strzału”.

Keyonte George Zdobył 20 punktów dla Baylora, W.J LJ Cryer Miał 19.

W połowie drugiej połowy 62-40, Baylor odpowiedział 8-0. Niedźwiedzie zastosowały pełną presję i kontynuowały wycofywanie się, dwukrotnie zbliżając się do sześciu punktów, ale Virginia wytrzymała.

„Musimy się lepiej postarać, by zdobywać łatwe wiadra”, powiedział trener Baylor, Scott Drew. „Zwykle wyprowadzamy ich z naszej defensywnej zmiany i nie zatrzymujemy się przez 10 minut”.

Cadena Shedricka dodał 17 punktów dla Cavaliers, Miejsce Bena Vandera Miał 14 l Reese’a Beckmana rekord 10.

READ  Damian Lewis z Seattle Seahawks zszedł z boiska z kontuzją kostki. negatyw rentgenowski

Associated Press przyczyniła się do tej historii.