W sklepie My Nintendo Store ujawniamy bonusy i pakiety przedsprzedażowe gry Luigi's Mansion 2 HD (Wielka Brytania)

Obraz: Życie Nintendo

Tegoroczny dzień MAR10 przyniósł nam wiadomość, że Luigi's Mansion 2 HD trafi na rynek 27 czerwcaWięc jesteśmy Wiedział Wprowadzenie premii za zamówienie w przedsprzedaży było tylko kwestią czasu.

Mój sklep Nintendo w Wielkiej Brytanii Jako pierwsza zaprezentowała dziś swoje dobre produkty i czy są jakieś kuszące opakowania? Od razu dostępny jest standardowy bonus, dzwoniący telefon Polterpup, który jest dostarczany ze wszystkimi zamówieniami w przedsprzedaży Luigi's Mansion. Jest bardzo ładny (kiedy nie jest to Polterpup?), ale pakiety są tam, gdzie jest – a MNS UK oferuje dwa!

I pierwszy z nich”Potężny pakiet horroru„, który jest dostępny 54,99 GBP Do każdej kopii gry dołączona jest „chwiejna figurka Luigiego”. Wtedy tam”Straszny zestaw przetrwania w stylu horroru„I jest trochę droższy 68,99 GBP Ale zawiera kubek z motywem Luigi's Mansion i zestaw dioram (ten, który możesz rozpoznać z Club Nintendo mniej więcej w czasie premiery OG 3DS), a także chwiejną figurkę i dzwonek telefonu – co nie jest złe jak na dodatkowe 19 funtów, powiedzielibyśmy.

Wszystkie opcje są już dostępne w przedsprzedaży w My Nintendo Store UK. Można je znaleźć, klikając link w powyższym tweecie lub sprawdzając same produkty poniżej.

Czy zdecydowałbyś się na którąś z powyższych opcji? Wpadnij do komentarzy i daj nam znać.

Należy pamiętać, że niektóre linki zewnętrzne na tej stronie są linkami partnerskimi, co oznacza, że ​​jeśli je klikniesz i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielki procent sprzedaży. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj nasze oświadczenie FTC.

READ  Wyprzedaż głośników i soundbarów Sonos w sam raz na March Madness

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *