Wczesny dostęp do Hates 2 zachwyca krytyków, co jest dużym przeskokiem w stosunku do pierwszej gry

Hades II pojawił się dzisiaj we wczesnym dostępie na PC, a biorąc pod uwagę sklepy, które miały okazję wcześniej zagrać w niekompletną wersję, pierwsza kontynuacja Supergiant Games przyćmiewa oryginał, zanim dotarła nawet do wersji 1.0. gry Strona Steama Mówi bez ogródek: „Hades II we wczesnym dostępie ma już więcej środowisk, wrogów i postaci z pełnym głosem niż pełna wersja oryginalnej gry Hades”.

To ogromne rozszerzenie formuły Roguelike zebrało przeważająco pozytywne recenzje wersji Early Access, a wiele stron internetowych okrzyknęło ją „jedną z najlepszych wydań Early Access w historii”. Daje aktualnej wersji ocenę 9/10, IGN Powiedział: „Nawet w fazie wczesnego dostępu Hades 2 oferuje wszystko, czego można oczekiwać od kontynuacji jednego z najlepszych roguelitów wszechczasów”.

VGC I mówi: „Najbardziej niesamowitą rzeczą w Hades 2 jak dotąd jest jego rozmiar. W wersji wczesnego dostępu jest tak wiele wskazówek na temat tego, co ma nadejść, tak wiele postaci, które nie zostały jeszcze w pełni zbadane, za którymi już nie możemy się doczekać kolejna aktualizacja.”

Na stronie sklepu Steam Supergiant Games podaje, że Hades 2 pozostanie w fazie wczesnego dostępu co najmniej do końca 2024 roku. Od tego czasu wersja na PC będzie otrzymywać „co kilka miesięcy poważną aktualizację” zawierającą nową zawartość. „Już od ponad trzech lat ciężko pracowaliśmy nad grą. W przypadku naszej wersji Early Access chcieliśmy, aby Hades II był na tyle dobry, aby jak najwięcej graczy mogło od razu cieszyć się dobrymi wrażeniami, ale to nie wystarczy. zbyt późno, aby móc działać w oparciu o opinie, które otrzymujemy.” W wersji Early Access brakuje obecnie ostatecznego rezultatu, obszaru, niektórych ikon HUD i grafiki postaci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *