Według raportu Buffalo Bills podpisują roczną umowę z RB Damienem Harrisem

dawny Patrioci nowej Anglii Biegacz, Damien Harris, ma dołączyć do Buffalo Bills, zgodnie z tweetem napisanym późnym wieczorem w poniedziałek przez Adama Scheftera, jednego z najlepszych graczy NFL.

Szczegóły finansowe nie były dostępne w momencie ogłoszenia umowy.

Podczas zeszłotygodniowej konferencji prasowej dyrektor generalny Brandon Bean omawiał sprowadzenie biegacza o innej budowie fizycznej niż Nyheim Hines czy James Cook.

Chociaż Harris (5’11”, 213 funtów) nie jest prawdziwym siniakiem, jest twardym biegaczem, który ma kuszący radar do strefy końcowej. Harris, który w lutym skończył 26 lat, był integralną częścią ofensywy Nowej Anglii, odkąd został powołany z Alabamy podczas trzeciej rundy draftu do NFL.

Najlepszy dotychczas sezon Harrisa, cały z Patriotami, miał miejsce w 2021 roku, kiedy przebiegł 929 jardów z 15 przyłożeniami w pośpiechu. Dodał jeszcze 18 przyjęć na 132 jardy i cztery przyłożenia odbierające. (Statystyki dzięki uprzejmości Pro Football Reference.)

Na pierwszy rzut oka wygląda na to, że Harris mógłby wypełnić pozostałą pustkę, pokonując Devina Singletary’ego, który dzisiaj podpisał swój własny roczny kontrakt z Houston Tx.

Podpisanie kontraktu z Damianem Harrisem niekoniecznie oznacza, że ​​Beane and the Bills zakończyli dodawanie talentów do biegowego zaplecza. Ale to wskazuje na próbę uzupełnienia braków, które nękały przestępstwo podczas kadencji głównego trenera Seana McDermotta.


Bądź na bieżąco z Buffalo Rumblings. Będziemy mieć więcej informacji na temat tego podpisania, gdy pojawią się nowe wiadomości.

READ  Lakers w końcu osiągnęli 500 punktów po 74 meczach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *