Wiadomości zza kulis na temat planów WWE wobec Braya Wyatta na SmackDown!

Bray Wyatt i L.A. Knight toczyli feud na „WWE SmackDown” w ostatnich tygodniach. W zeszłym tygodniu Wyatt wyszedł na ring, aby przeprosić za uderzenie głową Knighta podczas wywiadu za kulisami tydzień wcześniej. Knight dołączył do Wyatta na ringu i uderzył go, twierdząc, że para jest teraz równa. Jednak sytuacja się zmieniła, gdy uderzył Nate’a White’a z powrotem w fartuch, co rozgniewało byłego WWE Universal Champion. W dalszej części programu Knight został znaleziony nieprzytomny za kulisami pod stertą gruzu. W związku z kolejnym etapem ich historii pojawiły się szczegóły tego, co może się wydarzyć w Providence w stanie Rhode Island Survivor Series WarGames dziś wieczorem na SmackDown.

według walczący„,” LA Knight ma zamiar sprzedać atak Braya Wyatta na kontuzje Smackdown Big. Obecnie nic nie wskazuje, czy oznacza to, że Knight opuści The Tonight Show, aby sprzedać swoje obrażenia, czy pojawi się zabandażowany przed kamerą, a nawet pojawi się przez satelitę. Według Strona wydarzeń WWE i Pawilon Wzajemny Amica stronie internetowej; Miejsce transmisji dzisiejszego wieczoru Smackdown. Chociaż, jak zawsze w przypadku wydarzeń WWE, karta może ulec zmianie, a Rycerz może pojawić się w pewnym charakterze.

Jeśli chodzi o Pyatta, dziś wieczorem wygląda na to, że coś jest dla niego ważne. Fightful zauważył, że „na pokaz przywieziono kilka masek Braya Wyatta”. Raport nie precyzuje, czy te maski zostaną dostarczone do Providence dla samego Wyatta, czy też zostaną przekazane widzom, na przykład do noszenia podczas określonego segmentu. Wygląda jednak na to, że Wyatt – choć w tej chwili nie ogłoszono – pojawi się dziś wieczorem w jakiejś formie, aby pogłębić swój spór z Knightem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *