Władimir Putin podda się operacji onkologicznej i przeniesie władzę

Prezydent Rosji Władimir Putin ma Przeszła operację raka Według nowego raportu tymczasowo przekazał władzę twardogłowemu byłemu szefowi policji federalnej.

Putin przekaże kontrolę nad rosyjskim rządem Nikołajowi Patruszewowi, szefowi Rady Bezpieczeństwa Rosyjskiej Policji Federalnej, który w trakcie i po zakończeniu procedury jest bezradny, jak wynika z nagrania z tajemnicy. Publiczny kanał telegramu SVR” w sobotę.

Kanał, który rzekomo prowadzi były porucznik rosyjskiej Służby Wywiadu Zagranicznego, znany pod pseudonimem „Wiktor Michajłowicz”, donosił, że lekarze powiedzieli Putinowi, że powinien przejść operację.

Oczekuje się, że oczekiwana operacja i powrót do zdrowia wyłączą Putina „na krótki okres”, zgodnie z niepotwierdzonym raportem.

Władimir Putin zostanie ubezwłasnowolniony w trakcie i po operacji.
Serwis prasowy prezydenta Rosji / Kreml / Materiał informacyjny przez Reuters
Prezydent Rosji Władimir Putin przemawia na posiedzeniu Rady Ustawodawców Rosyjskiego Zgromadzenia Federalnego w Pałacu Taurydów w Sankt Petersburgu, 27 kwietnia 2022 r.
Prezydent Rosji Władimir Putin ma przejść operację raka.
Agencja Ochrony Środowiska / Aleksiej Daneszew / Kreml Paul / Sputnik
Władimir Putin jest widziany opuchniętym trzymającym stół, leżącym na krześle podczas telewizyjnego spotkania ze swoim ministrem obrony wśród plotek, że rosyjski siłacz walczy z rakiem.
Patologiczny wygląd Putina i nietypowo niestabilne zachowanie w miejscach publicznych wywołały ostatnio pytania o jego zdrowie.
Kreml

„Jest mało prawdopodobne, aby Putin zgodził się na przekazanie władzy na dłuższy czas”, mówi narrator filmu, dodając, że kontrola nad krajem prawdopodobnie będzie w rękach Patruszewa przez nie więcej niż dwa do trzech dni.

Narrator dodaje: „Powiedziałbym, że to najgorsza opcja”. „Patruszew jest jawnym złoczyńcą. Nie jest lepszy od Władimira Putina. Co więcej, jest sprytniejszy i, powiedziałbym, sprytniejszy niż Władimir Putin. Jeśli dojdzie do władzy, problemy Rosjan się pomnożą.”

Wiktor Michajłowicz złowieszczo zasugerował, że on i jego sojusznicy „podejmą pewne wysiłki, aby tak się nie stało, i mam nadzieję, że nam się uda”.

Ludzie wspinają się po gruzach w hucie Azovstal w Mariupolu we wschodniej Ukrainie.
Ludzie wspinają się po gruzach w hucie Azovstal w Mariupolu we wschodniej Ukrainie.
Azowski Pułk Sił Specjalnych Ukraińskiej Gwardii Narodowej przez AP
Członkowie Pułku Azowskiego spacerują z cywilami podczas prowadzonej przez ONZ ewakuacji z rozległej huty Azovstal, prawie dwa miesiące po wojnie oblężniczej na miasto przez Rosję podczas inwazji w Mariupolu na Ukrainie na tym zdjęciu z postu opublikowanego 1 Maj 2022.
Personel Pułku Azowskiego spaceruje z cywilami podczas prowadzonej przez ONZ ewakuacji z rozległej huty Azovstal, 1 maja 2022 r.
David Arachhamiya/Azov Batalion/Raport przez Reuters
81-letnia Dina z Mariupola reaguje po przybyciu samochodem do punktu ewakuacji osób uciekających z Mariupola, Melitopola i okolicznych miast kontrolowanych przez Rosję 2 maja 2022 r. w Zaporożu na Ukrainie.
Oczekiwano, że dziesiątki uchodźców przybędą do punktu ewakuacyjnego z Mariupola, w tym do huty Azovstal.
Chris McGrath / Getty Images

Wtajemniczony twierdził, że rak Putina postępuje, ale powiedział sarkastycznie, że nie chce dawać widzom „fałszywej nadziei”.

Mówi się, że 70-letni Putin, którego patologiczny wygląd i nietypowe zachowanie w miejscach publicznych wywołały ostatnio pytania o jego zdrowie, podobno cierpi na raka i wiele innych poważnych chorób, w tym chorobę Parkinsona.

READ  Strzelanina Ateneo na Filipinach: trzech zabitych, w tym Rose Furigai, na przyjęciu z okazji ukończenia studiów

Podejrzewane problemy zdrowotne Putina pojawiają się w szczególnie nieodpowiednim momencie, gdy wojna na Ukrainie wkracza w trzeci miesiąc, a Rosja zbiera ogromne żniwo. Na polu bitwy.

Sekretarz Rady Bezpieczeństwa Rosji Nikołaj Patruszew
Putin przekaże kontrolę nad rosyjskim rządem Nikołajowi Patruszewowi.
© Aleksey Nikolskyi / Kremlin Pool / Planet Pix przez ZUMA Press Wire
Sekretarz rosyjskiej Rady Bezpieczeństwa Nikołaj Patruszew (po lewej) przygląda się prezydentowi Władimirowi Putinowi podczas spotkania z czołowymi urzędnikami BRICS odpowiedzialnymi za sprawy bezpieczeństwa na Kremlu w Moskwie 26 maja 2015 r.
Nikołaj Patruszew jest szefem Rady Bezpieczeństwa Rosyjskiej Policji Federalnej.
SERGEI KARPUKHIN / POOL / AFP przez Getty Images
Prezydent Rosji Władimir Putin przewodniczy spotkaniu z członkami Rady Bezpieczeństwa poprzez wideokonferencję na Kremlu w Moskwie, Rosja, piątek, 29 kwietnia 2022 r.
Krążyły pogłoski, że Putin cierpi na raka i wiele innych poważnych chorób.
Mikhail Klementev, Sputnik, Kremlin Pond, fot. The Associated Press

W czwartek w południe w Telegramie Patruszew rzekomo odbył dwugodzinną rozmowę „od serca do serca” z Putinem.

„Wiemy, że Putin wskazał Patruszewowi, że uważa go praktycznie za jedynego wiarygodnego sojusznika i przyjaciela w rządzie” – głosił post. Ponadto prezydent obiecał, że jeśli jego stan zdrowia pogorszy się, skuteczna kontrola nad krajem przejdzie tymczasowo w ręce Patruszewa.

Na początku kwietnia autorzy kanału Telegram twierdzili, że lekarze Putina zalecili operację jeszcze w tym miesiącu, ale tak się nie stało.

Osoby wewnętrznie przesiedlone siedzą w autobusie po przybyciu z frontowego miasta Urekiew, w punkcie ewakuacyjnym w Zaporożu na Ukrainie, 2 maja 2022 r.
Osoby wewnętrznie przesiedlone siedzą w autobusie po przybyciu z frontowego miasta Urekiw, w punkcie ewakuacyjnym w Zaporożu na Ukrainie, 2 maja 2022 r.
Agencja Ochrony Środowiska / Roman Bilibili
Chłopiec z Mariupola spogląda przez rozbitą przednią szybę rodzinnego samochodu
Dziecko z Mariupola patrzy przez rozbitą przednią szybę swojego rodzinnego samochodu po przybyciu z rodziną do punktu ewakuacyjnego.
Chris McGrath / Getty Images
Starszy mężczyzna patrzy na niego, gdy siedzi w autobusie po przybyciu z frontowego miasta Urekiev, w punkcie ewakuacyjnym w Zaporożu na Ukrainie
Starszy mężczyzna wygląda na zewnątrz, siedząc w autobusie po przybyciu z frontowego miasta Urekiw do punktu ewakuacyjnego w Zaporożu na Ukrainie, 2 maja 2022 r.
Agencja Ochrony Środowiska / Roman Bilibili

„Generał SVR” donosi o rzekomej diagnozie onkologicznej Putina od co najmniej listopada 2020 roku, twierdząc, że rosyjski dyktator ma raka jelita.

Inny rosyjski śledczy portal informacyjny, Proekt, twierdził w zeszłym miesiącu, że Putin był dziesiątki razy odwiedzany przez czołowego chirurga raka tarczycy w jego rezydencji nad Morzem Czarnym.

Pojawiły się nowe pytania stan fizyczny Putina W zeszłym miesiącu widziano go mocno ściskającego biurko podczas spotkania z ministrem obrony Siergiejem Szojgu.

Kreml konsekwentnie zaprzeczał, jakoby Putin miał jakiekolwiek problemy zdrowotne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *