Wordle 292 7 kwietnia Wskazówki – Zmagasz się dzisiaj z Wordle? Trzy wskazówki, które pomogą odpowiedzieć | Gry | rozrywka

Fani Wordle mogą zatopić zęby w zupełnie nowej układance 7 kwietnia, ponieważ Wordle 292 będzie działać przez następne 24 godziny. Ponieważ nowa łamigłówka Wordle sprawia kłopoty niektórym graczom, Express Online zebrało zestaw wskazówek i wskazówek bez spoilerów, które pomogą Ci uzyskać właściwą odpowiedź. Po prostu przejdź na dół strony, gdzie znajdziesz kilka ogólnych wskazówek i wskazówek, a następnie wskazówki dotyczące Wordle 292 7 kwietnia.

Wordle wymaga od graczy odgadnięcia pięcioliterowego słowa w zaledwie sześciu próbach. Aby skutecznie znaleźć odpowiedź, musisz zwrócić uwagę na kolor płytek.

Dla każdego odgadnięcia kafelki z literami pojawią się w jednym z trzech kolorów. Jeśli pole na literę zmieni kolor na szary, litera nie pojawi się w zgadywanym słowie.

Jeśli kafelek zmieni kolor na żółty, oznacza to, że litera znajduje się w słowie, a nie we właściwej pozycji. Wreszcie, jeśli kafelek zmieni kolor na zielony, litera będzie w słowie i we właściwym miejscu.

Jeśli potrafisz rozwiązać zagadkę, możesz udostępnić swój wynik w mediach społecznościowych, aby uzyskać prawo do przechwałek. Aplikacja śledzi również Twoje statystyki, w tym zwycięską passę.

Jedynym minusem Wordle’a jest to, że jeśli nie uda ci się rozwiązać zagadki, będziesz musiał poczekać do następnego dnia na nową zagadkę.

Czytaj dalej, aby poznać swoją dzienną dawkę Wordle 292 Wskazówki na 7 kwietnia…

Wskazówki i porady dotyczące Wordle’a…

• Nie używaj dwa razy tej samej litery w zgadywaniu wstępnym.

• Spróbuj użyć kilku samogłosek przy pierwszym odgadnięciu, zwłaszcza „a” i „e”.

• Unikaj liter takich jak „X”, „Z” i „Q” do później, kiedy będziesz miał lepsze pojęcie o odpowiedzi.

• „AUDIO” lub „POWSTAĆ” to dobre słowa na początek, ponieważ zawierają dużo samogłosek. Jeśli używasz „AUDIO”, możesz dodać coś takiego jak „SPENT”, aby uwzględnić więcej popularnych znaków.

READ  Strach i niepokój po Subs Subs Subs nie będzie już znakiem rozpoznawczym kinowych foteli Castro

• Sprawdź codzienne porady Express Online poniżej…

Przewodniki Wordle 292…

1. Wordle 292 zaczyna się na literę F.

2. Wordle 292 zawiera dwie samogłoski.

3. Nagły atak wojskowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *