Wordle 366 20 czerwca Wskazówki – Zmagasz się dzisiaj z Wordle? TRZY WSKAZÓWKI, KTÓRE POMOGĄ ODPOWIEDZIĆ | Gry | zabawa

Do rozwiązania jest zupełnie nowa zagadka Wordle, w sam raz na poniedziałek rano. Wordle 366 został opublikowany dopiero 20 czerwca, więc lepiej przystąp szybko, jeśli chcesz utrzymać imponującą passę zwycięstw. Wordle 366 nie jest najbardziej niejasnym słowem, ale jest wystarczająco trudne, aby poprowadzić Cię w dół. Jeśli zmagasz się z Wordle 20 czerwca, jesteś we właściwym miejscu, ponieważ Express Online przygotował zestaw porad i wskazówek bez spoilerów dla Wordle 366. Powodzenia!

Gra słowna, która zrodziła pozornie nieskończoną liczbę klonów – niektóre lepsze od innych – Wordle to świetna gra do grania w drodze do pracy lub podczas lunchu.

Koncepcja jest bardzo prosta, wymagająca od graczy odgadnięcia pięcioliterowego słowa w zaledwie sześciu próbach. Aby to zrobić, musisz użyć operacji usuwania, aby wykluczyć różne znaki.

Jeśli na przykład kwadrat liter zmieni kolor na szary po jednym z twoich domysłów, możesz wywnioskować, że ta konkretna litera nie pojawia się w słowie dnia. Jeśli płytka zmieni kolor na żółty, oznacza to, że litera jest w słowie, a nie we właściwym miejscu, natomiast zielona płytka oznacza, że ​​litera jest w słowie i we właściwej pozycji.

Celem jest rozwiązanie każdej zagadki jak najmniejszą możliwą liczbą prób. Następnie możesz podzielić się swoimi postępami w mediach społecznościowych i pokazać znajomym, rodzinie i przypadkowym obserwatorom dokładnie, jak mądry jesteś.

Jeśli nie uda Ci się rozwiązać zagadki, będziesz musiał poczekać do następnego dnia na wydanie nowego Wordle. A ponieważ Wordle śledzi twoje statystyki, porażka oznacza, że ​​tracisz swoją ciężko zapracowaną passę – coś, o czym będziesz przypominać za każdym razem, gdy się zalogujesz.

Jeśli chcesz uniknąć utraty dobrej passy, ​​czytaj dalej, aby uzyskać najnowsze wskazówki Wordle dotyczące układanki z 20 czerwca…

READ  Powrót „Ojca chrzestnego” do jego pierwotnej chwały (Wciąż jest ciemny)

Ogólne wskazówki i porady dotyczące Wordle …

• Nie używaj dwa razy tej samej litery w zgadywaniu wstępnym.

• Spróbuj użyć kilku samogłosek przy pierwszym odgadnięciu, zwłaszcza „a” i „e”.

• Unikaj liter takich jak „X”, „Z” i „Q” do później, kiedy będziesz miał lepsze pojęcie o odpowiedzi.

• „RAISE” to dobre słowo na początek, a „TOUCH” to przyzwoita druga szansa. Lubię też używać słowa „dźwignia” jako zgadywania na początku.

• Sprawdź codzienne porady Express Online poniżej…

Wordle 366 podpowiedzi i wskazówki na 20 czerwca…

1. Wordle 366 zaczyna się na literę I.

2. Wordle 366 zawiera dwie samogłoski.

3. Litery na klawiaturze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *