Wyciekły tapety z serii Pixel 9 z motywem „Swirling Petals”.

Przed spodziewaną premierą jeszcze w tym roku wyciekły tapety dla całej serii Google Pixel 9 z nowym motywem „Wirujące płatki” i podpowiedzią dostępnych wariantów kolorystycznych.

Co roku nowa seria smartfonów Google dodaje nowy motyw do swojej serii tapet. W zeszłym roku był to metal. Tym razem również zgłoszone przez Ciało robotaseria Pixel 9 będzie dostępna z „Swirling Petals”.

Ta nowa seria tapet ma przezroczysty trójkątny motyw zawierający kolorowe kropki w kształcie płatków wokół ekranu. Kolory charakteryzują się dużym kontrastem, ale nie są szczególnie żywe (jak to często ma miejsce w przypadku wirtualnych tła). Jak zwykle, każda tapeta ma jasną i ciemną wersję.

Seria podzielona jest na cztery różne urządzenia. Pixel 9, Pixel 9 Pro, Pixel 9 Pro XL i Pixel 9 Pro Fold.

Flagowa seria czterech urządzeń to nowe podejście Google’a i będzie reprezentować największą liczbę urządzeń uruchomionych jednocześnie. Pierwotnie następca Pixel Fold firmy Google miał zadebiutować na początku tego roku, a oryginał miał zadebiutować w czerwcu, ale mając pod maską Tensora G4, coraz bardziej wygląda na to, że po raz pierwszy zobaczymy to urządzenie jeszcze w tym roku .

Wyciekłe tapety sugerują również cztery warianty kolorystyczne dla Pixela 9 i Pixela 9 Pro, a dla Pixela 9 Pro Fold są tylko dwie opcje. Będą one kompatybilne z serią Pixel 8 firmy Google, choć czwarta opcja kolorystyczna „Mint” zadebiutowała dopiero później.

Pełną kolekcję tapet możesz zobaczyć poniżej. Cały zestaw jest w pełnej rozdzielczości Hostowane na Dysku Google.

Piksel 9

Pixela 9 Pro

Pixela 9 Pro XL

Składany Pixel 9 Pro

Na początku tego roku – tak, to było w tym tygodniu – wyciekły rzeczywiste zdjęcia Pixela 9, Pro i Pro XL, przedstawiające zaktualizowany projekt.

Więcej o Pixelu 9:

Podążaj za Benem: Twitterze/X, WątkiI Instagrama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *