Wygląda na to, że aktualizacja Spider-Mana 2 przypadkowo ujawniła nadchodzące DLC

Poniższy artykuł zawiera spoilery dotyczące Marvel's Spider-Man 2.

Wygląda na to, że niedawno wydana aktualizacja Marvel’s Spider-Man 2 przypadkowo ujawniła nadchodzące rozszerzenie.

Po wydaniu łatki Spider-Man 2 o numerze 1 002 000, która dodała New Game+, nowe kostiumy i nie tylko, gracze odkryli, że mają dostęp do menu gry rozwojowej, które odblokowuje przedmioty, wrogów i ustawienia zdrowia. Deweloper Insomniac wydał później ostrzeżenie dla graczy, mówiąc, że osoby korzystające z menu mogą napotkać uszkodzone dane zapisu i postęp trofeów.

Ale Przekonali się także gracze Coś, co wygląda na pełny zakres nadchodzącej zawartości do pobrania, zwanej „Arką złoczyńcy żuka”. Tutaj do wyboru jest dziewięć opcji, choć żadna z nich nie działa. Jednak „Wprowadzenie do Beetle Janice” ujawnia tożsamość tego chrząszcza.

Janice Lincoln jest córką potężnego gangstera Tombstone, który pojawia się jako zreformowany złoczyńca w Spider-Man 2. W komiksach Janice ostatecznie staje się Żukiem, superzłoczyńcą, który przywdziewa zbroję, by walczyć z takimi postaciami jak Kapitan Ameryka i Czarna Wdowa. Beetle nie pojawia się w podstawowej grze Spider-Man 2, ale historia Beetle Villain Arc łączy się z wyciekiem danych skradzionych firmie Insomniac na początku tego roku. Sam Spider-Man 2 zapowiada DLC Carnage.

W tym momencie nie jest jasne, czy Insomniac nadal planuje wydanie DLC Beetle. Ani Sony, ani deweloper nie wydali komentarza, chociaż Insomniac twierdzi, że nadchodzi poprawka składu programistów.

Spider-Man 2 ukazał się w październiku ubiegłego roku i do tej pory sprzedał się w 10 milionach egzemplarzy. Myśli poszły już w stronę dalszych losów firmy Insomniac, która niedawno doznała zwolnień w ramach masowych cięć w Sony Interactive Entertainment.

Podczas gdy Insomniac tak Gra Wolverine W trakcie prac wydaje się prawdopodobne, że wypuści także spin-off Marvel's Spider-Man o tematyce podobnej do niezwykle udanego filmu Miles Morales jest freelanceremz Potencjalne stężenie trucizny. Aby dowiedzieć się, jak Insomniac przygotowuje kolejną część, odwiedź witrynę IGN Wyjaśnienie zakończenia Spider-Mana 2.

READ  Dolphin Emulator dla GameCube i Wii nie pojawi się już na Steamie

Wesley jest redaktorem wiadomości IGN w Wielkiej Brytanii. Znajdziesz go na Twitterze pod adresem @wyp100. Możesz skontaktować się z Wesleyem pod adresem [email protected] lub poufnie pod adresem [email protected].

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *