Wygraj tajemniczą torbę od The Verge pełną darmowych technologii

Chcesz nowy plecak i kilka akcesoriów technicznych bez poświęcania ciężko zarobionych pieniędzy na wydatki – lub co gorsza – pieniędzy na czynsz? Jak się okazuje, po prostu rozdajemy torbę pełną gratisów jednej szczęśliwej osobie krawędź czytelnik.

Dlaczego? Cóż, poza faktem, że wszyscy cię kochamy, mamy w biurze kilka starych gadżetów, których już nie potrzebujemy. Więc wymyśliliśmy: dlaczego nie zrobić proaktywnych wiosennych porządków i dać szansę naszym lojalnym czytelnikom? To naprawdę jest wygrana.

Wszystko, co musisz zrobić, to poświęcić kilka sekund, aby przesłać zgłoszenie, a jeśli zostanie wybrane, wygrasz torbę i trochę darmowego sprzętu o łącznej wartości około 500 USD. I to też nie jest zwykła torba; To plecak Peak Design na co dzień, który Zwykle kosztuje 219,95 USD Zapewnia do 20 litrów wewnętrznej przestrzeni do przechowywania. Ten stylowy, odporny na warunki pogodowe plecak ma też miejsce na 16-calowego MacBooka Pro i poręczne przegródki do uporządkowania aparatów, obiektywów i wielu innych akcesoriów.

Peak Design Everyday Backpack to pojemna torba z przegródkami, która zapewnia porządek.

Aby wejść, wystarczy się zarejestrować Transakcje mają się wydarzyć Newsletter za pomocą poniższego widżetu. Po zarejestrowaniu możesz przesłać dodatkowy wpis, wykonując następujące czynności Oferty Verge na Twitterze (@VergeDeals). Loteria rozpocznie się dzisiaj, 27 lutego o godzinie 10:00 czasu wschodniego i potrwa do godziny 10:00 czasu wschodniego w poniedziałek, 27 marca. powodzenia!

Brak obowiązku zakupu. Nieważne tam, gdzie jest to zabronione przez prawo. Loterie rozpoczynają się o 10:00 ET 27.02.2023 i kończą o 10:00 ET 27.03.2023. Otwarty dla legalnych mieszkańców 50 stanów USA i Waszyngtonu, którzy są pełnoletni i mają dostęp do Internetu oraz ważny adres e-mail. Szanse na wygraną zależą od liczby otrzymanych kwalifikujących się wpisów. Z zastrzeżeniem oficjalnych zasad, obowiązują dodatkowe ograniczenia kwalifikowalności. Oficjalne zasady rządzące tutaj mogą być następujące: Oficjalne zasady. sponsor Polityka prywatności Sponsor: Vox Media, LLC, 1201 Connecticut Ave., 12th Floor, Washington DC 20036

READ  Premiery japońskich gier w tym tygodniu: Remake Resident Evil 4, Atelier Ryza 3: Alchemist of the End & the Secret Key, więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *