Wynik Cowboys vs Colts: aktualizacje na żywo, statystyki meczów, najciekawsze momenty, analizy dla „Sunday Night Football”

W przerwie 13. tygodnia „Sunday Night Football” Dallas Cowboys prowadzili z Indianapolis Colts 21:13.

Atak Dallas był wzlotem i spadkiem w pierwszej połowie, a Cowboys stosunkowo łatwo przenosili piłkę po dwóch wczesnych akcjach przyłożenia (12 zagrań, 73 jardy; 6 zagrań, 56 jardów) i CeeDee Lamb (3 złapania, 48 jardów) jardy; 2 prowadzi, 23 jardy) i Toney Pollard (8 prowadzi, 34 jardy; 2 łapie, 15 jardów) znalazł się w strefie końcowej, ale po dwóch trójkach i autach i brutalnym przechwyceniu przez Daka Prescotta kilka zagrań później, on został prawie odebrany.

Indianapolis otrzymał dwa rzuty z krótkiego pola, z których każdy zamienił się w rzuty z gry, podczas gdy pierwsze przyłożenie zespołu miało miejsce w pierwszej kwarcie po pięciu meczach na 79 jardach. W dwóch ważnych zagraniach Indy wykorzystał każdy z zewnętrznych rzutów rożnych Dallas, gdy Alec Pierce (1 chwyt, 45 jardów) pokonał Anthony’ego Browna głęboko w polu, uzyskując duży zysk, a Ashton Tullin (1 chwyt, 14 jardów) pracował nad Trevonem. Dix w podwójnym ruchu, aby uzyskać wynik w czerwonej strefie.

Colts mieli szansę odzyskać prowadzenie pod koniec drugiej kwarty, ale podanie Matta Ryana zostało odbite przez Browna, a następnie zwolnione przez byłego ochroniarza Colts, Malika Hookera. Powrót Hookera sprawił, że Dallas znalazł się na terytorium punktowym, gdzie Prescott znalazł Michaela Gallupa (2 zaczepy, 20 jardów) na przyłożenie, aby zwiększyć przewagę Dallas.

Czy Cowboys będą kontynuować zwycięską passę, czy też Colts powrócą? Dowiemy się wkrótce. W międzyczasie trzymaj go zamkniętego na naszym blogu na żywo przez cały wieczór, ponieważ będziemy na bieżąco informować Cię o statystykach, wynikach i najważniejszych wydarzeniach.

READ  „Jestem gotowy na rozmowy” z Putinem, ale jeśli się nie powiedzie, może to oznaczać „III wojnę światową”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *