Wyniki play-offów w college’u, terminarz: mecz Texas vs Baylor rozpoczyna się dzisiaj, NCAA w pierwszej 25 tabeli

Nadszedł ostatni weekend sezonu regularnego futbolu uniwersyteckiego i przynosi nam listę pełną rywalizacji, które powinny wprowadzić nas w okres posezonowy z niezapomnianą nutą. Podczas gdy większość akcji jest ustawiona na sobotę, w programie jest również solidna lista gier na piątek.

Pięć meczów rozpocznie się w południe czasu wschodniego w piątek, aby dać ci coś do oglądania, gdy będziesz jeść resztki z Święta Dziękczynienia. Nr 19 Tulane zmierzy się z numerem 24 Cincinnati w kluczowym pojedynku w AAC, podczas gdy numer 23 Texas będzie gospodarzem Baylora w tym samym oknie. W CBS Boise State będzie chciał zakończyć niepokonany bieg w grze Mountain West, ponieważ jest gospodarzem stanu Utah.

Zawody odbywają się na pokładzie po południu, a Arizona State gości Arizona State, North Carolina gości North Carolina State, a Missouri gości Arkansas w międzydyscyplinarnym pojedynku na CBS. Iowa może również zdobyć Big Ten West, ponieważ jest gospodarzem Nebraski. Finałowy mecz wieczoru to 16. mecz Florydy z Florydą w rywalizacji między zaciekłymi wrogami. Sobotę musimy rozpocząć od mocnego akcentu.

CBS Sports będzie tu na każdym kroku, dzięki czemu będziesz na bieżąco z najnowszymi wynikami, najważniejszymi wydarzeniami i historiami przez cały dzień. Wszystkie czasy są orientalne

Wyniki futbolu uniwersyteckiego, tabela: Tydzień 13

Utah w Boise – CBS – Oglądać na żywo
nr 19 Tulane pod nr 24 Cincinnati – ABC – GameTracker
Baylor pod numerem 23 w Teksasie – ESPN – GameTracker
AZ AT Arizona – FS1 – GameTracker
Arkansas, Missouri – 15:30 w CBS – Wybór ekspertów i podgląd
NC State pod numerem 17 w Karolinie Północnej – 15:30 w ABC
Nebraska w stanie Iowa – 16:00 w Big Ten Network
# 18 UCLA w Cal – 16:30 w Fox
Floryda pod numerem 16 w stanie Floryda – 19:30 w ABC – Wybór ekspertów i podgląd
Sprawdź całą tabelę wyników tygodnia 13

Sprawdź te…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *