Zapowiedź pierwszego dnia CinemaCon – Różne

John Krasinski zaprezentował pierwszy w historii wygląd „A Quiet Place: Day One” na CinemaCon, dorocznych targach kinowych w Las Vegas.

„Jedna z rzeczy, które sprawiały mi największą frajdę, tworząc i rozwijając świat„ Cichego miejsca ”i nie mógłbym być bardziej podekscytowany kolejnym odcinkiem” – powiedział Krasinki publiczności w Caesars Palace podczas prezentacji Paramount.

Szczegóły fabuły „Day One”, prowadzonej przez Lupitę Nyong’o, były w większości utrzymywane w tajemnicy, ale pochodzi ona z oryginalnego pomysłu Krasinskiego, który wyreżyserował i współautorem scenariusza dwóch pierwszych filmów „Ciche miejsce”, w których wystąpiła Emily Tępy. Założenia książki odbiegają od rodziny Abbottów i wyjaśniają początki postapokaliptycznego świata, w którym ludzie muszą żyć w ciszy, aby ukryć się przed stworzeniami polującymi na zdobycz za pomocą dźwięku.

„Podążamy za postacią Lupity Nyong’o, która porusza się po przerażających pierwszych chwilach inwazji obcych w hałaśliwym Nowym Jorku” — droczy się Krasiński, który dodał film, którego produkcja właśnie zakończyła się około dwa tygodnie temu.

W przerażającym, prawie niemym zwiastunie „Day One” Nyong’o wędruje ulicami Manhattanu, który właśnie doznał tajemniczego ataku. W tle znajome syreny echolokacyjne przerażających stworzeń wyłapujące dźwięki przeszkadzają mieszkańcom Wielkiego Jabłka i zagrażają ich sposobowi życia. Minutowy zwiastun jest również pełen eksplozji i niepokojących ujęć ocalałych próbujących ukryć się – pod samochodami lub gdzie indziej – przed śmiercionośnymi potworami. Tylko niektóre z nich odnoszą sukcesy.

Krasiński przekazał obowiązki reżyserskie Michaelowi Sarnoskiemu, który napisał także scenariusz do Day One. Po pierwszym pokazaniu materiału podekscytowanej publiczności Krasiński żartował, że jest zazdrosny, że Sarnoski mógł wyreżyserować film. „Wykonał niesamowitą robotę” – powiedział.

Krasiński musiał oddać tę kamerę, ponieważ musiał nakręcić rodzinny musical „Jeśli”, który został zainspirowany jego miłością do „Charlie i fabryka czekolady”. Żartował: „Pomyślałem, że nadszedł czas, aby nakręcić film dla moich dzieci, który będą mogły obejrzeć, zanim skończą 40 lat”.

READ  Pozdrowienia dla Atlantic Records. Wyprzedziliście nas.

Prequel Cichego miejsca, w którym występują Joseph Quinn, Alex Wolfe, Djimon Hounsou i Dennis O’Hare, trafi do kin 8 marca 2024 roku.

Michael Bay, Andrew Form, Brad Fuller i Krasiński wyprodukowali „Day One”. Alison Seeger i Vicky DeRoc były producentami wykonawczymi.

Film Krasińskiego z 2018 roku „Ciche miejsce” był hitem kasowym z 340 milionami dolarów na całym świecie. Kontynuacja, A Quiet Place, była wielokrotnie opóźniana z powodu pandemii, ale ostatecznie została otwarta w maju 2021 roku i zarobiła prawie 300 milionów dolarów na całym świecie.

Podczas prezentacji CinemaCon firmy Paramount szef krajowej dystrybucji studia zachęcał właścicieli kin do zmiany status quo. Powiedział: „powinniśmy spróbować zmiennych cen”. „Pracujmy razem, aby zrobić to dobrze i utorować drogę większej liczbie kinomanów do obejrzenia naszych filmów”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *