Zatrudnianie Coinbase zostanie wstrzymane na „przewidywalną przyszłość”, a oferty zostaną anulowane

Współzałożyciel i dyrektor generalny Coinbase, Brian Armstrong, przemawia na scenie podczas „Tales from Crypto: What a Currency of the Future Means to You” podczas 6th Annual New Foundation Summit for Vanity Fair w Wallis Annenberg Center for the Performing Arts 23 października, 2019 w Beverly Hills w Kalifornii.

Matt Winkelmayer | Obrazy Getty

Po dwóch tygodniach Ogłaszanie planów Aby spowolnić rekrutację i wymianę kryptowalut Kawałek królowej Teraz mówi, że zamrożenie przedłuży się w „przewidywalną przyszłość”. Firma wycofa również część zaakceptowanych ofert pracy.

Coinbase poinformował, że w czwartek powiadomił potencjalnych klientów o anulowanych ofertach pocztą elektroniczną. Firma poinformowała również, że rozszerza swoją politykę wypowiedzenia na te osoby i pomoże im w zatrudnieniu i wznowieniu przeglądu.

LJ Brock, dyrektor operacyjny Coinbase, napisał w Post na blogu Czwartek. „Przerwa w zatrudnianiu obejmie uzupełnienia, z wyjątkiem ról niezbędnych do spełnienia wysokich standardów, które ustaliliśmy w zakresie bezpieczeństwa i zgodności, lub do wspierania innych firm o znaczeniu krytycznym”.

Coinbase stracił w tym roku ponad 70% swojej wartości, ponieważ sprzedaż kryptowalut w połączeniu z zawirowaniami gospodarczymi doprowadziły do ​​spadku liczby użytkowników i zmniejszenia przychodów. Ból jest odczuwalny w większości sektora technologicznego, z Uber i tata na facebooku nie żyje Podejmij podobne kroki, a Robinhood ilość sztuk o około 9%.

Przed spowolnieniem gospodarczym w 2022 r. Coinbase był jednym z najlepszych pilotów w branży technologicznej. W ubiegłym roku firma potroiła zatrudnienie do 3730 osób. Następnie Po raz pierwszy na Nasdaq W kwietniu 2021 r. Coinbase odnotował 12-krotny wzrost sprzedaży w drugim kwartale do 2,28 miliarda dolarów, podczas gdy zyski wzrosły o 4900% do 1,6 miliarda dolarów.

Jednak firmy technologiczne o najwyższych stopach wzrostu w zeszłym roku ucierpiały w tym roku najbardziej, ponieważ inwestorzy obracają się w aktywa uważane za bezpieczniejsze w świecie rosnących stóp procentowych i spirali inflacji. Ponieważ bitcoin spadł w tym roku o ponad jedną trzecią, a ethereum spadł o 50%, mniej osób ściga się do Coinbase, aby otwierać konta i dokonywać transakcji.

READ  Według Forbesa Elon Musk nie jest już najbogatszym człowiekiem na świecie

Kawałek królowej Powiedział w zeszłym miesiącu Przychody w czwartym kwartale spadły o 27% w porównaniu z poprzednim rokiem, podczas gdy całkowity wolumen obrotu spadł z 547 miliardów dolarów w czwartym kwartale do 309 miliardów dolarów w pierwszych trzech miesiącach 2022 roku.

„Zawsze wiedzieliśmy, że kryptowaluty będą niestabilne, ale ta zmienność w połączeniu z większymi czynnikami ekonomicznymi może przetestować firmę, a my osobiście na nowe sposoby” – napisała Brooke w poście w czwartek. „Jeśli jesteśmy odporni i odporni i pozostaniemy skupieni na dłuższą metę, Coinbase wyjdzie silniejszy po drugiej stronie”.

Zegarek: Komitet Inwestycyjny „Half Time Report” kładzie nacisk na FinTech

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *