Zgłoszono, że Nintendo, Sony i Xbox pomijają E3 2023

Zdjęcie: E3

aktualizować [Wed 1st Feb, 2023 03:45 GMT]: Stowarzyszenie Entertainment Software Association (ESA) złożyło teraz oświadczenie w odpowiedzi Historia IGN’a — mówiąc, że pozostaje zaangażowana w E3. Tutaj jest w całości:

Jak zapewne widzieliście, IGN opublikował wczoraj wieczorem artykuł o E3. Chociaż nie możemy komentować konkretnych twierdzeń zawartych w artykule, chcieliśmy podzielić się naszym zaangażowaniem w rozwój E3.

E3 ma bogatą historię w naszej branży i zawsze jesteśmy podekscytowani, gdy czujemy pasję do tego programu i słyszymy, co to znaczy dla różnych ludzi. Ożywienie targów po trzyletniej przerwie i globalnej pandemii zawsze będzie stanowić wyzwanie, dlatego przeprowadziliśmy szeroko zakrojone badania (w porozumieniu z firmami członkowskimi ESA), aby wybrać najlepszego partnera do produkcji E3. Wybierając ReedPOP na naszego partnera, mogliśmy skorzystać z ich bogatej historii organizacji popularnych wydarzeń branżowych, takich jak PAX, oraz szerszych programów konsumenckich, takich jak Comic Con.

Poczynili znaczne postępy w przekształcaniu wydarzenia i zdobyli ogromne wsparcie ze strony firm branżowych różnej wielkości, które nie myślą tylko o E3 2023, ale także o tym, jak E3 wpisuje się w ich plany marketingowe na rok 2024 i później.

Należy zauważyć, że nawet jeśli oferta ewoluuje i dostosowuje się, nie wpłynie to na podstawową pracę ESA dla jej firm członkowskich. Naszym priorytetem pozostaje obrona Twoich interesów politycznych na szczeblu stanowym i federalnym.

Będziemy dzielić się nowościami i wydarzeniami związanymi z E3, gdy tylko będą dostępne. Jeśli masz teraz pytania, skontaktuj się ze mną. Dziękujemy za nieustające wsparcie.


Oryginalny artykuł [Tue 31st Jan, 2023 00:45 GMT]: E3 powraca jako wydarzenie fizyczne po raz pierwszy od czterech lat w 2023 roku i chociaż oczekiwano, że będzie to powrót do formy w jednym z największych pokazów w kalendarzu gier, wygląda na to, że może się odbyć bez kluczowych graczy.

READ  Reggie o NoA Issues: „To nie jest Nintendo, które pominąłem”

Według „ekskluzywnego” serwisu IGN, portal gamingowy został poinformowany przez „wielu wtajemniczonych”, że Nintendo, Sony i Xbox nie dołączą do E3 2023 ani nie będą „obecne” na parkiecie w Los Angeles Centrum Kongresowe.

Chociaż nie jest niespodzianką, że Nintendo nie będzie gospodarzem pokazu na imprezie, jak wspomniano w raporcie, japońska firma tradycyjnie co roku organizuje stoisko na targach E3.

W artykule wspomina się, jak PlayStation pierwotnie wycofało się z imprezy w 2019 roku z powodu „zgłoszonych nieporozumień” z ESA i Xbox w tym roku i już ogłosiło swój własny letni program i ma nie mieć stoiska na tegorocznej imprezie.

W oświadczeniu z września zeszłego roku ReedPop powiedział, że jest gotowy do „ponownego zjednoczenia branży” podczas corocznego wydarzenia związanego z grami. kompletny drZamknij: Życie Nintendo i Media Hooksut Witryny siostrzane we współpracy z ReedPop.

ReedPop wydał IGN oświadczenie dotyczące swojego raportu, wskazując, że trwają negocjacje z „wieloma największymi firmami w branży”:

E3 to ważne wydarzenie w branży gier, a powierzenie im ważnej misji kulturalnej to odpowiedzialność, którą ReedPop traktuje poważnie. Odkąd ReedPop sześć miesięcy temu wymyślił umowę operacyjną na E3, pracowaliśmy pilnie z członkami ESA w oparciu o ich opinie, aby stworzyć nowy rodzaj E3, który wspiera ich cele i potrzeby.

Proces ten zajął trochę czasu ze względu na dużą liczbę interesariuszy, którzy wnieśli wkład, chociaż doceniamy, że mogliśmy być bardziej przejrzyści w przypadku pytań, na które wciąż finalizujemy odpowiedzi. Nadal niestrudzenie pracujemy, aby stworzyć program, który łączy światową branżę gier. Wierzymy, że stworzyliśmy nowy format wydarzeń, który jest przeznaczony zarówno dla branży, jak i jej fanów, i jesteśmy zaangażowani w budowanie i rozwijanie go w nadchodzących latach.

Ponieważ spędziliśmy znaczną część 2022 roku na dopracowywaniu przebiegu E3 2023, odzwierciedlając opinie, o które prosiliśmy, nie wysłaliśmy ani jednej umowy do wystawcy aż do początku tego miesiąca. Otrzymaliśmy ogromne zainteresowanie i obietnice ustne od wielu największych firm w branży, a kiedy będziemy gotowi ogłosić naszych wystawców, jesteśmy przekonani, że będzie to grupa, która sprawi, że wycieczka do Los Angeles jest tego warta. zarówno przemysłu, jak i konsumentów.

READ  Mario Kart 8 Deluxe Datamine ujawnia zaktualizowany baner turniejowy boostera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *