Zgodnie z przepisami sędziego Brian Wilson z The Beach Boys został umieszczony w kuratorii

W czwartek sędzia orzekł, że po walce z „poważnym zaburzeniem neurokognitywnym” frontman The Beach Boys, Brian Wilson, został objęty opieką kuratorską.

Sędzia Gus T. Jak podaje, zgodził się na kuratelę podczas przesłuchania w czwartek rano Sąd Najwyższy hrabstwa Los Angeles strona internetowa.

„Sąd stwierdza na podstawie jasnych i przekonujących dowodów, że opieka nad daną osobą jest konieczna i właściwa, ponieważ (Wilson) nie jest w stanie zaopiekować się swoją osobą” – czytamy w postanowieniu dotyczącym transkrypcji. „Opieka jest najmniej restrykcyjną alternatywą niezbędną do ochrony osoby pozbawionej wolności”.

Z dokumentów sądowych uzyskanych przez „USA TODAY” wynika, że ​​Wilson nie kwestionował prawa do opieki.

Opieka nad Brianem Wilsonem: Rodzina piosenkarza Beach Boys wypowiada się na temat opieki konserwatorskiej w obliczu „poważnego zaburzenia neurokognitywnego”

Konserwatorami zostali wieloletni menedżer Wilsona, LeeAnn Hard i publicysta Jean Sievers, który zapewniał opiekę konserwatorską.

Jeśli chodzi o opiekę medyczną Wilsona, Hard i Sivers otrzymali, zgodnie z dokładnym rozporządzeniem, upoważnienie do „zezwolenia na podawanie leków odpowiednich do pielęgnacji i leczenia” zaburzeń neurokognitywnych muzyka. Przedstawiciele muszą konsultować się z dziećmi Wilsona w sprawie „wszystkich istotnych decyzji dotyczących opieki zdrowotnej dotyczących” ich ojca.

USA TODAY skontaktowało się z firmą Sievers z prośbą o komentarz w sprawie orzeczenia w sprawie opieki.

Rodzina Briana Wilsona wypowiada się na temat złożenia wniosku o zabezpieczenie

W lutym Hard i Sievers złożyli dokumenty w Sądzie Najwyższym w Los Angeles, aby zostać współkonserwatorami Wilsona, jak wynika z akt sądowych sprawdzonych wówczas przez „USA TODAY”. Z akt sprawy wynika, że ​​81-letni współzałożyciel Beach Boys zażywał także leki na demencję, co wynika z oświadczenia lekarza złożonego pod przysięgą wraz z petycją.

W petycji zwrócono się o wyznaczenie reżysera i wydawcy na konserwatorów Wilsona w celu nadzorowania jego decyzji osobistych i medycznych, ponieważ „pan Wilson nie jest w stanie właściwie zaspokoić swoich osobistych potrzeb w zakresie zdrowia fizycznego, pożywienia, odzieży i schronienia”.

READ  Shahrukh, Salman Khan, Deepika Ranveer, Aishwarya Aaradhya

W petycji napisano, że zmarła żona Wilsona, Melinda Ledbetter, której przypisuje się stabilizację jego słynnego burzliwego życia, zaspokajała jego codzienne potrzeby przed śmiercią w styczniu.

W opublikowanym wówczas w mediach społecznościowych oświadczeniu rodzina piosenkarki wyraziła aprobatę dla proponowanej opieki konserwatorskiej, dodając, że „w rodzinie nie nastąpią żadne drastyczne zmiany”.

Sponsoring gwiazd: Jay Leno otrzymał opiekę nad majątkiem swojej żony Mavis Leno w związku z walką z demencją

„Po śmierci ukochanej żony Briana, Melindy, oraz po dokładnym rozważeniu i konsultacjach pomiędzy Brianem, jego siedmiorgiem dzieci, Glorią Ramos i lekarzami Briana (i zgodnie z procesami rodzinnymi ustanowionymi przez Briana i Melindę), potwierdzamy, że wieloletnia rodzina Wilsonów przedstawiciele LeeAnn Hard i Jean Sievers będą współkonserwatorami. „W imieniu Briana osobiście” – poinformowała rodzina Oświadczenie na Instagramie.

„Brian będzie mógł cieszyć się całą swoją rodziną i przyjaciółmi oraz kontynuować pracę nad bieżącymi projektami, a także uczestniczyć w dowolnych zajęciach, które wybierze” – podsumowano w oświadczeniu.

Współautor: Naledi Oche, USA Today

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *