Zmarła Isabel Lawrence Thomas, żona reżysera Bradleya Thomasa – ostateczny termin

Składamy nasze modlitwy i kondolencje rodzinie Isabel Lawrence Thomas, która zmarła tragicznie i nagle. Jest żoną Bradleya Thomasa, partnera Imperative Entertainment, który był nominowany do Oscara w kategorii najlepszy film Zabójcy Księżycowego Kwiatu.

Właśnie zobaczyłam Izzie i Bradleya na rozdaniu Złotych Globów Apple i wstrząsnęło mną do głębi. Była piękną, miłą, energiczną kobietą, która rozświetliła pokój. Urodzona w Bath, Izzy ukończyła neurologię na Uniwersytecie Oksfordzkim, a następnie przeprowadziła się do Los Angeles, aby realizować swoją pasję do opowiadania historii i kręcenia filmów. Kontynuuje produkcję filmu dokumentalnego na temat życzliwości, a ostatnio także filmu o pikle. Była członkiem Rady Doradczej Centrum Narratorów i Uczonych na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles.

Jest żoną Bradleya Thomasa i mają dwójkę pięknych dzieci, bliźniaki o imieniu Bobby i Grace. Była także macochą Lucy i Charliego, ukochaną córką Penelopy i Sir Henry'ego, siostrą Christophera Lawrence'a oraz ciotką Hamisha i Morvena.

Jej rodzina prosi, aby w tej chwili uszanowano ich prywatność. Zamiast kwiatów proszą przyjaciół i osoby, których dotknęły, aby rozważyli włączenie się do Sojuszu na rzecz Zdrowia Psychicznego http://www.thementalhealthcoalition.org/donate/.

READ  Jak James Spader podpisał kontrakt z dramatem po 10 sezonach – ostateczny termin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *