Zobacz odkrywczą sukienkę Zoe Kravitz z premiery Batmana

Mruczenie.

Zoe Kravitz Na londyńskiej premierze nadał poważny styl na czerwonym dywanie Ordynans Odbyło się w BFI IMAX Waterloo 23 lutego. 33-letnia aktorka grająca tę rolę Kobieta-Kot/Selina Kyle W filmie o superbohaterach zamienił głowy w napalone lwy Sukienka Saint Laurent Posiada falisty dekolt i seksowne fiszbiny.

Dzięki dużej kolekcji tatuaż na ekranieNosi perłowe kolczyki i czarne sandały. Dla glam, Ałun Big Little Lies Krótkie czarne grzywki przesunęły się na bok i sprawiły, że jej makijaż wyglądał odpowiednio naturalnie, z wyjątkiem lekkiej kreski na kocie oko.

Wyglądając na sprawną i zaciekłą, Zoe głośno mówiła o „intensywnym” treningu, który wykonała, aby zagrać seksowną antybohaterkę.

„Oczywiście chcesz dobrze wyglądać w smokingu, ale chciałam być realistką, ponieważ w tym filmie jestem w stanie zrobić wszystko” – powiedziała. Jeleń wcześniej w tym miesiącu. „Więc musiałem być silny. Stałem się silniejszy niż kiedykolwiek byłem. Czułem się dobrze, aby zobaczyć, do czego jestem zdolny.”

„Czułam się pewna siebie – i mogłam skopać tyłek” – dodała.

Dołącz do Zoe na czerwonym dywanie Robert Pattisonkto bierze? Zasłużona rola honorowa w Ordynans. Niecierpliwie oczekiwana premiera ma miejsce cztery miesiące po tym, jak film został przełożony po raz drugi, prawie rok po pierwotnej dacie w czerwcu 2021 roku. zmierzch 35-letnia Najma trafiła na pierwsze strony gazet we wrześniu 2020 r Wynik testu pozytywny dla COVID-19W rezultacie produkcja została wstrzymana.

Przewijaj dalej, aby zobaczyć więcej zdjęć Zo i Roberta z premiery.

READ  Willow Smith tworzy ochraniacze na spodnie z bardzo wysokim stanem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *