Źródła – Warriors podpisują roczny kontrakt z De’Anthonym Meltonem

W poniedziałek źródła ESPN potwierdziły, że Golden State Warriors podpisują z DeAnthonym Meltonem roczne przedłużenie o 12,8 miliona dolarów w ramach wyjątku na średnim poziomie.

Milton to wszechstronny obrońca, który osiąga skuteczność za trzy punkty na poziomie 36,9% i pomaga Warriors wypełnić dwa obszary, które były dla nich priorytetem przed latem: więcej strzałów i lepsza obrona, szczególnie na obwodzie.

Wraz z odejściem weterana Klaya Thompsona i zwolnieniem na emeryturę weterana z 19-letnim stażem Chrisa Paula, Milton zapewnia także pewną głębię na boisku.

26-letni rozgrywający może służyć jako rezerwowy dla Stephena Curry’ego, jednocześnie znajdując sposoby na grę u jego boku – z czym Paul miał trudności podczas swojego jedynego roku w Golden State.

Milton był kluczowym rezerwowym Memphis w sezonie 2021–2022, zanim został przejęty przez Filadelfię poza sezonem; Przez ostatnie dwa sezony głównie pełnił funkcję startera 76ers.

W tym sezonie w Filadelfii notował średnio 11,1 punktu w 38 meczach, po czym ciągłe problemy z plecami spowodowały, że opuścił większą część roku.

Witryna Athletic jako pierwsza ogłosiła umowę Miltona z Golden State.

Tim Bontemps z ESPN przyczynił się do powstania tego raportu.

READ  Jaguary będą gościć Chargers w sobotę na stadionie TIAA Bank w rundzie AFC Wild Card

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *