Zwiastun Hades 2 ujawnia wszystkich seksownych bogów

Test techniczny dla Otchłań 2 Ledwo się zaczęła, ale już pierwsze spojrzenie na grę podpaliło ogień. W środę Supergiant Games udostępniło wersję gry ograniczonej liczbie graczy. Zamiast jednak trzymać szczegóły tych gier w tajemnicy, twórcy otworzyli drzwi do ich legendarnego półświatka i transmitowali je wirtualnie. Trzy godziny rozgrywki na jej oficjalnym kanale YouTube. Teraz wszyscy mogli po raz pierwszy przyjrzeć się grze, a platformy mediów społecznościowych, takie jak X (dawniej Twitter), stały się miejscem kultu wszystkich seksownych greckich bogów gry.

Jasne, tak, transmisja pokazała inne ważne szczegóły, takie jak nowa rozgrywka i głębsze spojrzenie na niektóre nowe lochy, ale postacie naprawdę skradły show. Podobnie jak w oryginalnej grze Hades, Otchłań 2 Zawiera ogromną obsadę postaci inspirowanych mitologią grecką, wszystkie renderowane w oszałamiającym, cyfrowo malowanym stylu artystycznym. W miarę jak Księżniczka Podziemi, Melinoe, przemierza różne lochy, będzie spotykać i rozmawiać z różnymi, wybranymi postaciami.

Niektóre postacie zostały teraz udoskonalone poprzez przeprojektowanie, podczas gdy inne zrzuty ekranu ujawniły nowe postacie. Kluczowy wniosek: programiści dostarczyli! Zespół ubrał Afrodytę w coś, co określiłbym jako „właściwy” kostium, który zdejmuje jej ubrania i zasadniczo ubiera ją z rozpuszczonymi włosami. Są matriarchy z opancerzonymi mięśniami, ale także postacie bardziej niejednoznaczne, jak upieczona księżycem Selene. Oczywiście nikt nie może być normalny w kwestii tego, jak świetnie wszyscy wyglądają, ponieważ każdy kanał jest pełen ludzi udostępniających zdjęcia nowych postaci i przeróbek. Możesz zobaczyć Artemidę, Hestię, Mel i Selene Osadzone poniżej.

Czy to oznacza rodzaj „technicznych” informacji zwrotnych, których oczekiwał Supergiant? Granie w grę spowodowało dziwne zachowanie, które wszyscy fani mogą zrobić po zagraniu w grę, która polega na publikowaniu zrzutów ekranu swoich postaci. Nie jestem pewien, czy jest to problem, który zespół programistów faktycznie może rozwiązać, ale takie są wyniki testów.

READ  Kolekcjoner retro oskarżony o sprzedaż podróbek o wartości 100 000 USD

Niezależnie od tego, czy Ty też nagle zainteresowałeś się mitologią grecką Otchłań 2Dobra wiadomość: gra jest wciąż na dobrej drodze do wydania gry we wczesnym dostępie wiosną tego roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *