12 mrożonych przystawek Stouffera, uszeregowanych od najgorszego do najlepszego

Ten pieczony mrożony posiłek z kurczaka brzmi wystarczająco niewinnie. Zwłaszcza wersja Stover, która składa się z piersi kurczaka bez kości, puree ziemniaczanego i sosu. Z pewnością prosty, pozbawiony fanaberii posiłek nie mógł zbyt mocno chybić celu… prawda? Boimy się wspomnieć, że naprawdę można zepsuć mrożonego, pieczonego kurczaka, więc jeśli kusi Cię podstawowy charakter programu Stouffera, radzimy tego unikać.

Chociaż nasza początkowa reakcja może wydawać się nieco ostra, ważne jest, aby pamiętać, jak trudno jest zepsuć kurczaka. Wiele mrożonych przystawek firmy Stouffer zawiera kurczaka, ale najważniejsze jest to, że zawierają one kurczaka pokrojonego w kostkę lub rozdrobnionego, który jest znacznie lepszy w postaci mrożonej. Całkowite rozmrożenie pieczonej piersi kurczaka w kuchence mikrofalowej zajęło więcej czasu, niż oczekiwano, a kiedy została w końcu podgrzana, ugryzienie było prawie niemożliwe. Połącz prawie połamane zęby z faktem, że ten kurczak nie jest w ogóle przyprawiony, a otrzymasz przepis na bardzo rozczarowujący posiłek.

Jedynym ratunkiem dla tego mrożonego posiłku jest bulion, chociaż on też nie zapewnia zbyt wiele smaku. Puree ziemniaczane są ziarniste i mdłe, a kurczak jest prawie niejadalny – ten pieczony kurczak nie jest warty ceny wstępu.

READ  Maj handel detaliczny, produkcja przemysłowa, inwestycje w środki trwałe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *