131 ranking College Football Playoff po 12 tygodniu: TCU nadal udowadnia, że ​​należy

Ogólny sentyment wokół rozmowy College Football Playoff był taki TCU Miał szczęście, że tam był, a jedna strata zniszczyłaby rogate żaby. Ale tak nie powinno być.

Nie ma wątpliwości, że TCU potrzebowało wielu powrotów w drugiej połowie, aby wygrać, żaden bardziej znany niż Wyszkolony strzelec z gry, który pokonał Baylora w sobotę. Ale to sięga dalej. W zeszłym tygodniu Stefan A. Smith z ESPN powiedział, że Żaby nikogo nie grały i że „konkurencja jest ważna”. Przeczytał tabelę i powiedział, że nie zasługuje na pierwszą czwórkę, nawet jeśli był niepokonany.

Spotkałem się z dużym sprzeciwem, bo w końcu o to chodzi. Ale Smith nie był sam. Paul Finebaum w tym samym segmencie pochwalał i bagatelizował jakość Big 12.

Smithowi, Feinbaumowi i innym brakuje tego, że Konferencja Big 12 jest najgłębszą konferencją w kraju. Do turnieju kwalifikuje się 8 z 10 drużyn. Nie ma pośpiechu, a dziewięć gier konferencyjnych to coś więcej niż SEC czy ACC. Wśród pierwszej czwórki CFP, TCU ma najsilniejszy harmonogram w wielu rankingach, w tym FPI ESPN i Sagarina. Rogate Żaby zajmują pierwsze miejsce w rankingu Power Score ESPN, który ocenia szanse na to, że 25 najlepszych drużyn ma ten sam rekord w tym samym harmonogramie.

Niepokonany TCU stworzyłby CFP. Wiemy to. Rozmowa, którą musimy odbyć, dotyczy tego, czy powinieneś wprowadzić jednostkę transferu pieniędzy z pojedynczą stratą.

Wszystko to powiedziawszy, miejsce, w którym możesz uderzyć żaby, polega na tym, że brakuje im prawdziwej wygranej. Gruzja przeboleć Oregon i Tennessee. stan Ohio i Michigan przeboleć Stan Pensylwania. Każda drużyna, która pokona TCU, ma co najmniej trzy porażki. Wynika to po części z głębi konferencji. Ale jeśli chcesz udowodnić, że możesz pokonać drużynę z najwyższej półki, California State University nie ma i nie będzie miał szans. (Michigan State i Ohio State spróbują to udowodnić przeciwko sobie.) To może ostatecznie powstrzymać TCU, jeśli nie wygra kolejnych dwóch gier.

Ale nie można powiedzieć, że TCU nikogo nie grało. Nie można powiedzieć, że nie zasłużyła na te zwycięstwa. Po weekendzie, w którym Georgia, Ohio State i Michigan walczyły ze znacznie gorszymi przeciwnikami, mogą powrócić pod koniec listopada w Baylor Udowodnij, że rogate żaby nie należą.

Oto wydanie z tego tygodnia sportowiec 131.

1-10

W pierwszej czwórce bez zmian i nadeszła chwila prawdy. po, po Michigan uciekł z IllinoisPomyślałem, że stan Ohio dam ostatni. następnie Buckeyes musieli biec przeciwko Maryland. Każdy argument, jaki możesz wysunąć na temat tych dwóch drużyn, ma swoje zalety. Ohio State ma lepszą drugą wygraną (Notre-Dame), podczas gdy Michigan nie grał nikogo na nonconference. Stan Michigan uziemił Penn State, podczas gdy stan Ohio potrzebował powrotu w czwartym kwartale. Walki stanu Ohio w pewnych okolicznościach sprawiają, że myślę, że może to być powtórka z zeszłego roku, kiedy twardość Michigan zatriumfowała w okopach. Ale teraz Wolverine się powstrzymuje Blake Corum Może doznać kontuzji i pomocników JJ McCarthy’ego To nie było zbyt dobre. Nie jestem pewien, czy Michigan może wygrać wielki mecz z ręką.

Nadal trochę skłaniam się ku Michigan, ale teraz sprawa zostanie ostatecznie rozstrzygnięta i możemy przejść do sporu o to, czy przegrany powinien być w WPRyb.


Michigan utrzymywał niepokonany rekord przed meczem z Ohio State. (Rick Ossentowski / USA Today)

USC W końcu odniosłem uroczą wygraną, pokonując UCLA 48-45który przenosi trojany na pierwszy plan LSU. Tygrysy mają na swoim koncie zwycięstwa Alabama i Pani Olu A harmonogram jest trudniejszy. Ale USC nie ma przekrzywionej straty i Oregon Zwycięstwo na drodze jest cenne. Tak czy inaczej, uważam, że obie drużyny nadal kontrolują swoje przeznaczenie w WPRyb.

Clemsona Wskakuje na 7. miejsce z powodu niefortunnej porażki Tennessee z Karoliną Południową. Jednak przegrana z Notre Dame wciąż powstrzymywała Clemsona przed upadkiem Floryda Z czasem wygrywanie stawało się coraz lepsze.

Przegrana z Tennessee 63-38 do Karolina Południowa Vols tworzą bardzo trudny zespół do pokonania. Wypadają z wyścigu CFP, ale zwycięstwa z LSU i Alabamą powstrzymują ich przed dalszym spadkiem. Jedyna inna zmiana to Waszyngton Potem awans do pierwszej dziesiątki UtahPorażka z Oregonem.

11-25

Penn State to także dziwny zespół do sędziowania. Nittany Lions mają 9-2 z siedmioma zwycięstwami, ale muszą stawić czoła stosunkowo słabej konkurencji. Nie obyło się bez zwycięstw. Zostali poturbowani w Michigan, ale ostro grali w Ohio State. Oregon wyprzedza Penn State, ponieważ ma na swoim koncie dwa zwycięstwa z Utah i Uniwersytet Kalifornijski. Notre Dame nadal pnie się w górę, a rezerwowy ruch Clemsona sprawia, że ​​Irlandczycy wygrywają jeszcze lepiej. Irlandczycy prowadzili również w stanie Floryda ze względu na wyniki Clemsona między nimi.

READ  Środkowa Kalifornia RB Tybo Rogers zrywa zaangażowanie w Waszyngtonie

Szóste miejsce w pięcioosobowej grupie w nowym roku prawdopodobnie trafi jeszcze do mistrza American Athletic Conference, ale już czas Nadbrzeżna Karolinai UTSA i Troja Rozpoznaje się je również po porach roku, z którymi się spotykają.

26-50

Illinois Pozostaje po niewielkiej stracie w Michigan z powodu wysiłku i innych wyników w całym kraju. UCF Wypada z pierwszej 25 po przegranej z Marynarka wojenna Ale wciąż jest zaawansowany Cincinnati Bo twarzą w twarz. To może się zmienić, gdy Cincinnati i Tulan spotkać się w tym tygodniu. TAk Po odbiciu odzyskuje kontrolę nad swoim przeznaczeniem w Big Ten West Minnesota. Kirk Ferentz nadal robi wystarczająco dużo.

Karolina Południowa to kolejny trudny zespół. Wielkie zwycięstwo nad Tennessee jest jednym z najbardziej imponujących w tym sezonie, ale Gamecocks również zostali pokonani z dużą przewagą. fl W zeszłym tygodniu i przegrałem Arkansas wcześniej w sezonie. Razorbacki zostają w tyle wolność Z powodu przegranej twarzą w twarz.

Oklahoma On idzie do przodu Stan Oklahoma Po Bedlam wygrał 28-13 w sobotę. Stan BoiseOdniósł zwycięstwo nad Wyoming Division of the Mountain West i wystąpił w meczu o mistrzostwo ligi. Broncos 6-1 osiągnęli wynik 2-2 od samego początku, kiedy zwolnili swojego koordynatora ofensywy, a QB Hank Bachmeier wszedł do bramki transferowej. Rozwiązują zagadkę, ale przegrywają UTEP i BYU Nadal trzymają ich za pozostałymi pięcioma zespołami grupowymi.

51-75

Wisconsin Zakradnij się do miski kwalifikacyjnej na 21. sezon z rzędu z 15:14 zwycięstwo nad Nebraską. Nie było to ładne, ale tak wyglądało Jima Leonarda Prawdopodobnie dostaniesz pracę na pełen etat. Houston zniszczyć Wschodnia Karolina 42-3 i wciąż jeden z najbardziej nierównych zespołów w kraju. James Madison ma bilans 7-3 w swoim pierwszym sezonie FBS, ale nie kwalifikuje się do postseason jako przejściowy zespół FCS. Jednak Dukes nadal mogą wygrać udział w Sun Belt East, jeśli pokonają Coastal Carolina w tym tygodniu.

Iowa przegrał 14:10 do Technik Teksasu Ominie Cię gra w kręgle. Hurricanes mają bilans 3-11 w posiadaniu piłki w ciągu ostatnich dwóch sezonów. SMU W ostatnich trzech meczach zdobył 145 punktów, w tym 59 w czwartkowej porażce z Tulane. Niewielka porażka Wyoming z Boise State jest oczywista kowboje daleko. Stan Appalachów i Georgia Południowa Będzie walczyć o kwalifikacje do turnieju w meczu rywalizacyjnym w przyszłym tygodniu, ponieważ App State nie kwalifikuje się jeszcze, ponieważ dwukrotnie wygrała FCS. Zdałem Texas A&M University UMass W innym nieinspirowanym wykonaniu. co powiesz na Vanderbilt? Komodorowie zostali pokonani Kentucky i na Florydzie w kolejnych tygodniach.

READ  Stan aplikacji szokuje trojana, który dotknął dzikiego Zdrowaś Maryjo, gdy skończy się czas

Stan Fresno Odmienił swój sezon w wielkim stylu i wygrał West Mountain West, wygrywając 41-14 z nvjej szóste zwycięstwo z rzędu. Stan San Diego Wygrał pięć z sześciu (przegrana z Fresno State) i rozgrywający Jalen Maiden Po raz pierwszy od dłuższego czasu ta ofensywa została wzmocniona.

76-100

Miami W pierwszej połowie przeciwko Clemsonowi miał 9-jardowego sprintera i przegrał 40-10. Laski muszą pokonać Pitta, aby dostać się do gry w kręgle. Georgia Tech przeboleć Karolina Północna 21-17, a Brent Key jest 4-3 jako tymczasowy trener z dwoma zwycięstwami w pierwszej 25. OhioJego odbicie było kontynuowane zwycięstwem 32-18 nad stan kulii ryś rudy Jedno zwycięstwo dzieli od zdobycia tytułu MAC East, ale miejsce kontuzjowanego rozgrywającego Curtisa Roarka jest kluczem.

Cal pokonał swojego przeciwnika Stanforda 27-20. Okun Zaginiony armia 34-17 Musisz czekać i mieć nadzieję na wybór puli. FAU przegrał 49-21 do Bliski Tennessee Biorąc pod uwagę kwalifikację do pucharu, musisz pokonać WKU w przyszłym tygodniu. Rice (w północnym Teksasie) i UTEP (w UTSA) również muszą zdenerwować w przyszłym tygodniu, aby dostać się na mecze i potencjalnie uratować miejsca pracy swoich trenerów. Indiana przeboleć Stan Michigan 39-31 w podwójnej dogrywce, mimo że był mocno zdeklasowany i wykonał tylko dwa podania. Virginia Tech Swoją długą passę porażek zakończył z A.J 23:22 wygrana z Wolnością. UNLV Rozpoczął sezon 4-1, ale przegrał sześć meczów z rzędu po przegranej 31-25 na Hawajach, co zakończyło jego nadzieje na wygraną.

101-131

Bowling Green Zajęła miejsce kwalifikacyjne dzięki przyziemieniu w ostatniej sekundzie w Toledo na śniegu w dzikim finiszu. Falcons wciąż są w miksie na tytuł MAC East, jeśli mogą pokonać Ohio. bawółgra vs Akron Padał śnieg i mógł wpłynąć na remis we wschodnim MAC. Marynarka wojenna pokonała UCF, a armia pokonała UConn, co zrobili bez ukończenia przepustki. Żaden z naukowców nie będzie miał gry w kręgle ani Pucharu Naczelnego Wodza (ponieważ armia ma dwa zwycięstwa w FCS i siły Powietrzne CIC rozliczone), ale ta rywalizacja jest zawsze wyjątkowa. Nadal średni MAC ma dużo parzystości. UMass dzielnie walczył z Texas A&M i odrobił stratę 20-3, ale to nie wystarczy, aby wydostać się z ostatniego miejsca.

(Górne zdjęcie: Tom Pennington/Getty Images)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *