Pojawia się Jon Gruden z uroczą fryzurą i przepraszającą wymówką

Prawie rok po zakończeniu „Kampania Sprzątająca” Od bigoterii w wyciekających e-mailach były trener Raiders John Gruden powraca publicznie, w samą porę na rozpoczęcie sezonu piłkarskiego. Z pewnością to nie przypadek.

Bezwstydny, czerwony trener usiadł we wtorek na wywiadzie w Little Rock Touchdown, gdzie mówił o puszkach dla Johna Daly’ego, Arkansas Razorbacks i przyszłości futbolu. Jego odpowiedzi nie były tak jasne. Pod koniec rozmowy Gruden zapytał o Pozew, który wytoczył przeciwko NFL, W którym twierdzi, że liga selektywnie przepuszczała rasistowskie i rasistowskie e-maile w październiku ubiegłego roku, aby zniszczyć jego karierę. W tym momencie prawdziwy cel tego wywiadu w softballu wyszedł na jaw. (Klip jest poniżej, ale możesz Pełny wywiad znajdziesz tutaj.)

Gruden nie powiedział wiele o swoim procesie cywilnym, ponieważ jest w toku, ale kierował tymi e-mailami – mówiąc, że jest człowiekiem rodzinnym i religijnym:

Nie powiem tutaj nic poza szczerymi rzeczami. Wstydzę się tego, co wydarzyło się w tych e-mailach i nie będę się z tego usprawiedliwiać. Szkoda. Ale! Myślę, że jestem dobrą osobą. Chodzę do kościoła. Jestem żonaty od 31 lat. Mam trzech wspaniałych chłopców. Nadal kocham piłkę nożną. Popełniłem kilka błędów, ale nie sądzę, żeby ktokolwiek inny nie zrobił. Proszę tylko o przebaczenie i mam nadzieję, że dostanę kolejną szansę.

z tego co mi wiadomo, Rozpocznij dwójkę Nie ma nic wspólnego z byciem zawodnikiem wagi lekkiej Mówi o wielkości ust Demorisa Smitha. Czy mają się nawzajem znosić? Natychmiast po tej odpowiedzi Gruden narzekał na to, jak ESPN, jego były pracodawca, tworzył fałszywe wiadomości:

Ale czuję się uduszony, bo jest teraz wiele nieporozumień: co czytasz, co słyszysz, co oglądasz w telewizji. Do diabła, pracowałem dla ESPN przez dziewięć lat. Ciężko pracowałem w tej pracy. Nie chcę już nawet oglądać tego kanału, bo uważam, że nie wszystko jest w porządku. I wiem, że wiele z tego to po prostu próba nakłonienia ludzi do oglądania. Ale myślę, że musimy wrócić do rzeczywistości i dlatego nie mogę się doczekać soboty, ponieważ dostaniesz to, na co zasługujesz, gdy zabrzmi gwizdek, i zobaczymy, czy Razorbacks dogonią Cincinnati, co Mam nadzieję, że tak.

To rodzaj bzdur, które zabiłyby publiczność w Little Rock Touchdown Club i tak się stało. Po tym, jak Gruden powiedział, że ma nadzieję na kolejną szansę na trenowanie piłki nożnej, publiczność oklaskiwała go przez 17 sekund, gdy mężczyzna przeszedł przez doświadczenie bliskie śmierci.

READ  Darmowa agencja NBA 2022: podsumowanie pierwszego dnia

Gruden ciągle wspominał, jak bardzo chciałby znowu trenować, nawet w liceum, bo co innego mógłby zrobić? Jasne, ten facet kocha swoją rodzinę (i kościół, jak sądzę), ale jest boleśnie jasne, że piłka nożna to jedyny sposób, w jaki może pracować dzień w dzień. Mówię to nie po to, by prosić Grudena o inną pracę, ale po to, by podziwiać, jak żałosne jest to. Ma cały wolny czas na świecie i nie może wymyślić innego sposobu na jego wykorzystanie. Gruden jest chętny do gryzienia gracza z serii 2 w gorący sierpniowy dzień. On nie chce niczego więcej, jak tylko oskarżyć o kolejny rekord sezonu 0,500.

Nic dziwnego, że obecny Gruden, nie mając nic do roboty, zatrzymuje się w Hooters każdego dnia tygodnia w porze lunchu, podobnie jak robi to właściciel Raiders, Mark Davis. Opublikowany w PF Chang’s w regionie Zatoki Perskiej. Wyobraź sobie tę scenę. Spraw, aby wszyscy w promieniu jednego stołu rozpoczęli rozmowę z jedynym mężczyzną, który je skrzydełka, albo posłuchaj, czego nauczył się od Billa Walsha lub jak Frank Calendo go olśnił, ale w rzeczywistości jest naprawdę bystrym facetem. Wiesz, mam numer telefonu Mike’a Terico, Mówi czterem mężczyznom, aby zwrócili baczną uwagę na program telewizyjny około wieku. Udają, że tego nie słyszą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *