20 gier, które powinieneś sprawdzić w kwietniu 2024 r

Już prawie kwiecień. Gdzie ucieka czas? Niezależnie od tego, czy ten rok będzie dla Was udany, czy raczkujący, nie możemy się doczekać kolejnych czterech tygodni premier nowych gier. Nadchodzi kwiecień, a wraz z nim kilka znanych tytułów dostępnych na nowych platformach, kilka ciekawych nowości na wyłączność oraz adaptacje gier wideo Nieżyjący już Akira Toriyama jeden tom mangi, Ziemia piaskowa.

Czytaj więcej: Pozdrowienia napływają później Smocza kula Odejście twórcy Akiry Toriyamy

Dowiedzmy się zatem, jakich gier możesz się spodziewać w ciągu najbliższych 30 dni.


Dave, nurek – Gdzieś w kwietniu

Dave The Diver — ogłoszenie o stanie prac | Gry na PlayStation 5 i PlayStation 4

uwolnienie: PlayStation 5, PlayStation 4

Indy, kochanie (Albo on?) Dave, nurek W tym miesiącu trafi na PlayStation w wersjach przeznaczonych zarówno na PS4, jak i PS5. W Nasza recenzja dla Dave, nurekOrginalna wersja, Kotaku Współautor John Walker powiedział:

Dave, nurek W pełni zasługuje na ogromny sukces, jaki odniosła w pierwszym miesiącu, sprzedając się w ponad milionie egzemplarzy, i miejmy nadzieję, że uczyni programistów Mintrocket bardzo bogatymi. Stworzyli coś naprawdę wyjątkowego, grę RPG spełniającąTalerz obiadowy– Poznaje uroczą grę SCUBA, która jest pełna rzeczy do zrobienia, a jednocześnie relaksująca podczas gry.


Planety – 3 kwietnia

Planetiles – oficjalny zwiastun rozgrywki | MIX w przyszłym sierpniu 2023 r

uwolnienie: Windows, Linux, Mac

Planety Opisuje siebie jako „fajnego budowniczego miast z elementami roguelike”. Nie tylko jesteś odpowiedzialny za budowę miast na planecie, ale także stworzysz jej ekosystem, korzystając z biomów i siedlisk naturalnych.


Planeta Wolności 2 – 4 kwietnia

Freedom Planet 2 – Data premiery – Zwiastun – Nintendo Switch

uwolnienie: PlayStation 5, Xbox Series X/S, Switch, Windows

Zawiera szybką akcję przewijania bocznego z wesołą grafiką pikselową inspirowaną stylem retro, Planeta Wolności 2 Oferuje cztery unikalne postacie, dużą mapę świata do eksploracji i dedykowaną arenę walki z bossem.


Dzieci Słońca – 9 kwietnia

Dzieci Słońca | Ujawnij zwiastun

uwolnienie: Okna

Dzieci Słońca Rzuca cię w rolę dziewczyny i kobiety, której misją jest wykorzenienie kultu. Rozgrywka opisywana jako „taktyczna strzelanka, rozwiązywanie zagadek i lekki skradanie się” wymaga od ciebie wykonywania niezwykle precyzyjnych ujęć za pomocą fajnie wyglądającej kamery kulowej, która śledzi pojedynczy pocisk, który musisz skierować, aby wyeliminować każdego członka. Z opozycji.

READ  OnePlus 11 wydany z nowym projektem, Snapdragon 8 Gen 2 i lepszym sprzętem dotykowym na Androida

Turbo Dzieciak – 10 kwietnia

Turbo Kid – oficjalny zwiastun z datą premiery | Festiwal Fanów IGN 2024

uwolnienie: Przełącznik, Windows

Metroidvania w stylu BMX z rozgrywką hack 'n slash osadzoną w inspirowanym stylem retro świecie sztuki pikselowej. Turbo Dzieciak Jest to kontynuacja gry wideo z 2015 roku o tym samym tytule.


Loretta – 11 kwietnia

Loretta – data premiery zwiastuna | Gry na PlayStation 5 i PlayStation 4

uwolnienie: PS5

Thriller psychologiczny Loretta W tym miesiącu trafi na PlayStation. Wydarzenia filmu skupiają się wokół kobiety obciążonej niewiernym mężem i wyzwaniach społeczeństwa lat 40. XX wieku. Loretta Zainspirowany twórczością Alfreda Hitchcocka i Stephena Kinga, w swojej rozgałęzionej historii narracyjnej, która pozostawia los tytułowego bohatera w gestii Ciebie.


Harolda Halibuta – 16 kwietnia

Harold Halibut – oficjalny zwiastun z datą premiery

uwolnienie: PlayStation 5, Xbox Series X/S, Switch, Windows

Harolda Halibuta Wydarzenia filmu rozgrywają się na ogromnym statku kosmicznym zatopionym pod oceanem na obcej planecie. Zawiera animację poklatkową i narracyjną rozgrywkę, Harolda Halibuta Wygląda na fascynujące interaktywne doświadczenie z gliną.


Uziemiony – 16 kwietnia

Grounded – Zwiastun – Nintendo Switch

uwolnienie: PS5, przełącznik

Uziemiony W tym miesiącu trafi na PlayStation i Nintendo Switch. Charakteryzuje się tym Kochanie, skurczyłem dzieci– Inspirowana rozgrywka, Uziemiony Oferuje wieloosobową grę akcji z perspektywy pierwszej osoby, osadzoną w otwartym świecie o dużych, ale małych wymiarach.


Planeta Lana – 16 kwietnia

Planeta Lana – Reklama Reklama | Gry na PlayStation 5 i PlayStation 4

uwolnienie: PS5, przełącznik

Po okresie wyłączności na Xbox, Planeta Lana W końcu trafia na Switcha i PlayStation. Ta gra logiczna typu side-scrolling przedstawia historię Lany, która przemierza dziwny i wrogi świat.


Final Fantasy XVI: Przypływ (DLC) – 18 kwietnia

DLC do FINAL FANTASY XVI – Zwiastun Przypływu

uwolnienie: PS5

Final Fantasy XVIKolejne i ostatnie DLC dla, Wzbierający przypływ, przybywający w tym miesiącu. Koncentrował się na Lewiatanie, Eikonie, który nie pojawia się w głównej grze. Wzbierający przypływ Przeniesie Cię do nowej lokacji, która na szczęście tego nie cierpi Szare niebo Obejmuje dużą część świata. Oprócz zakupu DLC będziesz musiał ukończyć zadanie „Bezcenne” w FF16Główna historia umożliwiająca dostęp do nowego rozszerzenia.

READ  NVIDIA GeForce RTX 4070 Ti jest już w sprzedaży w Serbii, kosztuje 1400 dolarów

Nie ma odpoczynku dla bezbożnych – 18 kwietnia

Nie ma odpoczynku dla niegodziwych – ujawniono zwiastun | Gry na PlayStation 5

uwolnienie: PlayStation 5, Xbox Series X/S, Windows

Zrobione przez ludzi, którzy cię przywieźli Ori i Ślepy Las A jako kontynuacja, Nie ma odpoczynku dla bezbożnych Jest to gra RPG akcji skupiająca się na przedstawieniu mrocznej historii fantasy, w którą możesz grać sam lub z maksymalnie trzema innymi graczami.


Kronika Eudena: stu bohaterów – 23 kwietnia

Kronika Eiyuden: Stu bohaterów – wszystko, co musisz wiedzieć | Gry na PlayStation 5 i PlayStation 4

uwolnienie: PlayStation 5, Xbox Series X/S, Switch, Windows

Mam nadzieję, że lubisz gry z dużą liczbą postaci, ponieważ Kronika Eudena: stu bohaterów Ma ich cały bałagan. Jest to duchowy następca gry, w którym dostępnych jest ponad 100 grywalnych postaci Suikodyna Seria zawiera turowe walki RPG, grafikę 2,5D, grafikę inspirowaną stylem retro i minigry.


Opowieści Kenziry: Zao – 25 kwietnia

Opowieści Kinzery: oficjalny zwiastun ZAU

uwolnienie: PlayStation 5, Xbox Series X/S, Switch, Windows

gra jednoosobowa Metroidvania, Opowieści Kenziry Zawiera funkcję przewijania bocznego i Szczera historia Akcja osadzona jest w pięknym świecie inspirowanym afrofuturyzmem.


Megaton Musashi W: Przewodowy – 25 kwietnia

Megaton Musashi: Wired – klip 2

uwolnienie: PS5, Switch, Windows

Megaton Musashi W: Przewodowy Łączy potężną mechanikę walki z mechaniką RPG i rozgrywką typu hack 'n slash. Będziesz mógł dostosować swojego mecha i wybierać spośród różnych rodzajów broni białej i dystansowej, aby stoczyć walkę z obcymi siłami, które prawie unicestwiły ludzkość.


Kolejny skarb kraba – 25 kwietnia

Skarb innego kraba – zwiastun – Nintendo Switch

uwolnienie: PlayStation 5, Xbox Series X/S, Switch, Windows

Jeśli lubisz Soulslikes, ale zawsze masz wrażenie, że w tym gatunku nie ma wystarczającej liczby krabów, to dobrze Kolejny skarb kraba Może to być właśnie to, czego szukasz. Wcielisz się w Krila, kraba pustelnika wyposażonego w złomową broń i zbroję, aby bronić się przed wszelkiego rodzaju zagrożeniami na dnie morza.

READ  1996 Ponowne wydanie gry The Elder Scrolls z nowoczesnym sterowaniem, HD

Saga Szmaragdowa Poza – 25 kwietnia

Saga Emerald Beyond – Nintendo Direct 9.14.2023

uwolnienie: PS5, Switch, Windows, Android, iOS

Z sześcioma głównymi bohaterami, rozgałęzioną historią i nowym systemem walki w grze długa historia seria, Szmaragd poza Obiecuje epicką przygodę fantasy opartą na decyzjach, które podejmujesz.


Ziemia piaskowa – 26 kwietnia

SAND LAND — zwiastun zapowiadający grę

uwolnienie: PlayStation 5, Xbox Series X/S, Windows

Dostosuj się z Manga autorstwa Akiry Toriyamy Pierwotnie wydany w 2000 roku, Ziemia piaskowa Jest to gra akcji RPG z otwartym światem, w której gracze wcielają się w Belzebuba, gdy on i jego towarzysze próbują stawić czoła wrogim siłom.


Gwiazdkowe ostrze– 26 kwietnia

Gwiezdne Ostrze – Zwiastun | Gry na PlayStation 5

uwolnienie: PS5

Gwiazdkowe ostrze Akcja filmu rozgrywa się na postapokaliptycznej Ziemi, gdzie ludzkość została prawie zniszczona przez dziwne i złowrogie stworzenia. Gracze wcielą się w Eve, członkinię Oddziału Powietrznodesantowego, w szybkiej rozgrywce połączonej z atakami dystansowymi.


Wskazówka: wydanie rocznicowe – 30 kwietnia

Cue, Anniversary Edition – zwiastun daty premiery (wraz ze wstępem)

uwolnienie: PlayStation 5, Xbox Series X/S, Windows

Pierwotnie wydany 16 lat temu, Wskazówka: rocznica Ta edycja przenosi klasyczną platformówkę zaginającą czas i zaskakującą akcję tego niezależnego tytułu na nowoczesne konsole. Oprócz 35 nowych poziomów, Wskazówka: wydanie rocznicowe Zawiera także opinie deweloperów i całkowicie przerysowane środowiska, dzięki którym gra wygląda świetnie na wyświetlaczach 4K.


Morze złodziei – 30 kwietnia

Sea of ​​Thieves – zwiastun w przedsprzedaży | Gry na PlayStation 5

uwolnienie: PS5

Kolejna gra dostępna wyłącznie na Xbox (widzisz, co tam zrobiłem?) trafia na PlayStation wraz z deweloperem Rare's Morze złodziei. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z tą piracką grą, Morze złodziei Jest to pierwszoosobowa gra wieloosobowa z otwartym światem, w której możesz współpracować ze znajomymi w poszukiwaniu skarbów, brać udział w bitwach statków i odkrywać, co czekają na ciebie otwarte wody.


Oto podsumowanie premier gier, na które warto zwrócić uwagę w kwietniu 2024 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *