Wart 8 milionów dolarów New Empire to drugi najlepszy film Monsterverse

Piątkowy poranek: Godzilla x Kong: Nowe imperium robić 10 milionów dolarów W zapowiedziach według Warner Bros – najlepszy w historii Legendary Monsterverse, pokonując pierwszy film z serii, 2014 godżilla Co zarobiło 9,3 miliona dolarów. Wczoraj wieczorem było dużo akcji na żywo. Jak powiedzieliśmy wczoraj wieczorem, ocena publiczności jest wysoka. PostTrak ma 5 gwiazdek. To naprawdę zabawna cecha stworzenia, które ma dużo serca; Cholera, to nawet lepsze niż Jurassic World: Suwerenność. poważnie.

Firma śledząca Quorum podniosła dziś rano swoją najbardziej dochodową prognozę dla filmu do 66–74 mln dolarów Godzilla x Kong To jedyne nowe szerokie wejście studia w ten weekend.

Wielki Piątek to zawsze ważny dzień w kasie, więc zobaczymy, dokąd to zaprowadzi Warners. Według ComScore 77% szkół podstawowych i gimnazjów nr 12 ma dziś przerwę, podobnie jak 39% uczelni. Poniedziałek po Wielkanocy również wygląda świetnie w przypadku 57% szkół podstawowych i gimnazjów nr 12 i 14% uczelni.

Monitor mediów społecznościowych RelishMix twierdzi, że wszechświat mediów społecznościowych w TikTok, Facebooku, X, YouTube i Instagramie wynosi 508,8 miliona, czyli o 39% powyżej standardów science fiction. Nie jest też aż tak bardzo odległy od gry Legendary/Warner Bros Wydmy: część druga Która osiągnęła 575,7 mln.

Chociaż RelishMix twierdzi, że opinie pantoflowe były mieszane przed zapowiedziami, nastroje mogą się zmieniać. Pamiętajcie, że fani zawsze przychodzą w czwartki.

RelishMix donosi: „Fani serialu są zafascynowani najnowszą częścią, a zwiastuny przedstawiają teorie fanów w rodzaju: «Czy to możliwe, że Kong Titanus Tiamat został zabity?». Wielka Wojna TytanówFani doceniają także podejście tego filmu do absurdalności koncepcji, mówiąc: „To dobry czas, aby być fanem Kaiju”. Podoba mi się też sposób, w jaki ten serial skłania się ku szaleństwu, a także: „To jest tak niedorzeczne!” Nie mogę. poczekaj, żeby to obejrzeć.

W czwartek w innym miejscu, Sony Pogromcy Duchów: Zamarznięte Imperium Uplasował się na pierwszym miejscu wśród regularnie emitowanych filmów, z kwotą 2,7 miliona dolarów w 4345 kinach, co oznacza spadek o 6% w porównaniu ze środą, której premiera trwała w pierwszym tygodniu. 57,7 mln dolarów. Choć film otworzył się wyżej niż jego poprzednik Pogromcy duchów: Życie pozagrobowe, 45–44 mln dolarów w pierwszym tygodniu Zamrożone Imperium tutaj z tyłu w dalszej części O -9%. On pamięta, w dalszej części Grał swój pierwszy tydzień podczas Święta Dziękczynienia.

Universal Pictures/Dzięki uprzejmości kolekcji Everett

Animacja DreamWorks i uniwersalna Kung Fu Panda 4 W czwartkowym trzecim tygodniu w 3805 kinach zanotowano 2,1 miliona dolarów, co stanowi wzrost o 5% w porównaniu ze środowym trzecim tygodniem 25 milionów dolarówO łącznej wartości 141,4 mln dolarów. Czwarta część będzie przewyższać lokalną formę Kung Fu Panda 3 Dzień, w którym to się skończyło 143,5 miliona dolarów. KFP4 Wzrost o 14% w porównaniu z 2008 rokiem Kung Fu PandaLokalny wiceprezydent będzie kandydował za trzy tygodnie.

READ  Olivia Newton-John, piosenkarka pop i gwiazda „Grace”, umiera w wieku 73 lat

Legendarny/Warner Wydmy: część druga akt 1,9 miliona dolarów O godzinie 3437 w czwarty czwartek, -12% od środy w czwartym tygodniu 25,5 miliona dolarów i całkowite działanie 241,2 mln dolarów.

Czwarty należy do horroru Sidney Sweeney wyprodukowanego przez NEON, Nieskazitelny, bardzo czysty, bardzo zorganizowany, W 2354 kinach. Czwartek uznania 636 tysięcy dolarów Pierwszy tydzień zdjęcia kończy się 7,8 miliona dolarów.

Rozumiem inną grupę wybierać Pętle, które zrobiłem dookoła 494 tysiące dolarów Wczoraj w 1037 lokalizacjach.

Piątek 12:03: w następstwie Diuna: Część 2, Kung Fu Panda 4 I pogromcy duchów: Zamarznięte Imperium, Legendarne / Warner Bros Godzilla x Kong: Nowe imperium W dalszym ciągu zapewnia dynamikę sprzedaży biletów po tym, jak w pierwszym kwartale z powodu strajków nie było żadnych tytułów wydarzeń. Źródła podają, że dziś wieczorem trwają prace nad Monster Mash Adama Wingarda 8 milionów dolarów Z zapowiedzi, które rozpoczęły się w czwartek o 15:00 w około 3400 lokalizacjach. To prawdopodobnie druga najlepsza zapowiedź filmu Legendary’s Monsterverse po pierwszej z 2014 roku. godżilla Oznaczało to 9,3 miliona dolarów. Wyreżyserowany przez Garetha Edwardsa film Jaszczurka zarobił w pierwszy piątek 38,4 miliona dolarów, a w ciągu trzech dni wyniósł 93,1 miliona dolarów.

Warner Bros. nie przesłał prośby o komentarz w sprawie dzisiejszych szacunków.

Otwórz lokalne prognozy dla Godzilla x Kong Na początku tygodnia było to 50 milionów dolarów.

Podczas gdy krytycy wystawili ocenę Rotten Tomatoes GSK Drugi najgorszy film o Monsterverse z oceną 56%, a widzowie RT uważają go obecnie za najlepszy z legendarnych filmów o małpach jaszczurek z wynikiem 92%. Zobaczymy, czy to się zagotuje. Poprzedni ulubieniec fanów z serii? 2021 godzilla kontra kong, który również wyreżyserował Wingard i został otwarty w weekend wielkanocny z kwotą 48,1 miliona dolarów przez pięć dni; Obraz ten ożywił kino po roku zamknięcia wystawy na głównych rynkach kasowych. GVK Film był dostępny codziennie w kinach oraz w serwisie streamingowym Warnera HBO Max.

READ  Khloe Kardashian mówi, że nie należy jej mylić z siostrą Kourtney

GXK Oczekuje się, że w piątek film będzie wyświetlany w 3850 kinach, wspieranych przez Imax, PLFs, ScreenX, D-Box i 4DX. Będą także wspólne sale Imax z salami Legendary i Warner Wydmy: część druga. Jest to jak dotąd najbardziej dochodowy film 2024 roku, który wyniósł 239,3 mln dolarów w Stanach Zjednoczonych i prawie 600 mln dolarów na całym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *