Boeing 777 United Airlines został przekierowany do Denver z lotu międzynarodowego z powodu problemu z silnikiem

Amerykańskie linie lotnicze poinformowały, że w czwartek wieczorem samolot United Airlines z San Francisco do Paryża został przekierowany do Denver z powodu problemu z silnikiem.

United Flight 990 – Boeing 777-200 – skierował się na międzynarodowe lotnisko w Denver po tym, jak załoga zgłosiła problem z silnikiem. United powiedział, że samolot wylądował bezpiecznie. Służby ratunkowe były w pogotowiu, ale nie były potrzebne.

Trasa lotu jak widać na Radar lotniczy24Pokazało, jak zmierza na północ przez granicę kanadyjską, skręcając na południe i kierując się w stronę Denver.

United powiedział, że klienci normalnie opuścili samolot, dodając, że „współpracuje z naszymi klientami, aby zapewnić im opcje lotu w piątek”.

Na pokładzie było 273 pasażerów i kilkudziesięciu członków załogi.

Nastąpiło to po kilku niedawnych wypadkach lotniczych z udziałem United, w tym niefortunnym incydencie, który miał miejsce 7 marca, kiedy… Z samolotu United Airlines spadła opona Startując z lotniska w San Francisco, przymusowe lądowanie Następnego dnia kolejny lot do Los Angeles z powodu problemów hydraulicznych i Płyta muchowa Stary samolot Boeing 737.

W zeszłym tygodniu CBS News poinformowało, że FAA tak Waga potencjalnej pracy tymczasowej przeciwko United, w tym pewne potencjalne ograniczenia dotyczące możliwości dodawania nowych tras lub samolotów.

W liście do pracowników z dnia 22 marca Sasha Johnson, wiceprezes United ds. bezpieczeństwa korporacyjnego, wydawała się potwierdzać pewne tymczasowe środki podjęte przez FAA.

„W ciągu najbliższych kilku tygodni zaczniemy zauważać większą obecność FAA w naszych zakładach, gdy zaczną oni dokonywać przeglądu niektórych naszych procedur pracy, instrukcji i obiektów” – napisał Johnson. „W ramach tych działań FAA wstrzyma również na pewien czas różnorodne działania certyfikacyjne. Działania te będą się różnić w zależności od grupy roboczej i wkrótce dowiemy się więcej na ten temat od FAA”.

READ  Decyzja w sprawie stopy Fed wraz z analizą techniczną i prognozami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *