Jay-Z i Beyoncé wpadli na lunch na Riwierze Francuskiej podczas trasy Renaissance

Ekskluzywny

Jay Z i Beyoncé

Kickin’ It Na Francuskiej Riwierze…

Przystanek zwiedzania renesansu

Jay Z I Beyonce Była cudowna w Cannes w restauracji przy plaży… na miłej małej randce podczas lunchu, podczas gdy Bey podróżowała po Europie w ramach swojej trasy „Renaissance”.

TMZ uzyskało wideo, na którym Jay i Bey próbują pozostać pod radarem, gdy spacerowali żwirową drogą, kierując się w stronę statku na Riwierze Francuskiej w poniedziałek po południu.

Jak widać, Jay wygląda super w swojej koszulce, szortach i okularach przeciwsłonecznych. Bey, również ubrana na lato, wydaje się być w trybie turystycznym z aparatem przewieszonym przez ramię. Obaj są otoczeni przez ochronę, która mówi fanom, aby trzymali się z daleka.

Powiedziano nam, że Jay i Bey przybyli wcześniej łodzią na brunch w La Guérite — znanej z owoców morza, sałatek i dań z makaronu, az jej balkonu na wyspie roztacza się wspaniały widok na Morze Śródziemne.

Nasze źródła nie wiedziały, co Bey i Jay jedli podczas 1,5-godzinnej uczty — ale wszystko wyglądało całkiem apetycznie. Nietrudno zgadnąć, dokąd zakochani udali się na łodzi po opuszczeniu restauracji… ale jesteśmy pewni, że nie będą zawiedzeni.
READ  Gala King's Trust 2024: Kate Beckinsale, Ashley Graham, Emily Ratajkowski i nie tylko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *