2022 British Open Leader: Relacja na żywo, dzisiejsze wyniki golfa, wynik czwartej rundy Rory’ego McIlroya w St Andrews

Ostatnia runda finałowego Wielkiego Szlema sezonu golfowego 2022 oficjalnie dobiega końca i wygląda na to, że jesteśmy u progu potężnego finiszu w historycznym 150. Open Open. Ścigaczy, w tym Camerona Smitha, Camerona Younga, Scotty’ego Schefflera i Dustina Johnsona, ostatnie niedzielne 18 dołków na Old Course w St. Andrews może sprawić, że będzie to finał wszech czasów.

McIlroy i Hovland będą ostatnim duetem w niedzielę po przedstawieniu dramatu w przedostatnim meczu sobotniej roli. Dwa wystrzelone mecze 6-under 66s, aby przejść do 16-under, co spycha ich z boiska jako czterosuwowe. McIlroy przygląda się drugiemu Clarett Jug – i jego pierwszej major od 2014 roku – gdy próbuje odłożyć potencjalnego zwycięzcę pierwszej rundy w Hovland wraz z garstką silnych konkurentów, wszystkich w odległości sześciu uderzeń od szczytu. .

Z gwiazdorskim polem na szczycie tabeli liderów, St Andrews służy jako tło historyczne, a naciśnięcie tego jest głównym finałem roku, o którym już by się pamiętało. CBS Sports zaktualizuje tę historię o wyniki i funkcje poniżej. Sprawdź wyniki na żywo na początku tej historii i bardziej szczegółowe tabela wynikówA Wycieczka 4 razy koszulka i kompletne Otwórz przewodnik po programach telewizyjnych.

READ  Sztab szkoleniowy Lakers naciskał, aby poradzić sobie z Russellem Westbrookiem w terminie, zgodnie z raportem

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *