2022 NFL Scouting Combine Wyniki 3. dnia: Georgia kradnie show, biegacze na krawędzi pokazują głębię

Obrona wyszła na boisko w sobotę trzeciego dnia Związku Harcerstwa NFL. Zawody skautingowe zakończyły się w niedzielę występem defensywnym i drużynami specjalnymi. Te perspektywy mają ciężką pracę do naśladowania po linii defensywnej, a obrońca sprostał każdemu hype’owi.

Georgia kradnie show

Defensywna interwencja Jordan Davis ukradł show na początku w 4,78 sekundy i 40 jardów. Podążył za tym, wykonując skok o szerokości 10 stóp i 3 cale oraz skok pionowy o średnicy 32 cali; Obaj byli najlepszymi wykonawcami w college’u, ważyli ponad 340 funtów. Jego kolega z drużyny, Devonte White, również był doskonały. Druga grupa defensywnych liniowców zeszła na boisko i hałas stawał się coraz głośniejszy. Pędzący Travon Walker osiągnął czas 4,51 sekundy i 40 jardów. Pochwal się rowkowaną oponą i świetnymi umiejętnościami motorycznymi podczas pracy z torbami. Jakby tego było mało, Jermaine Johnson II z Florida State, który przeniósł się do Georgii, sprawdził się bardzo dobrze i prawdopodobnie ugruntował swoją pozycję jako kandydata w pierwszej rundzie.

Połączenie wydajności i rozmiaru Walkera prawdopodobnie zapewni, że nie spadnie on z pierwszej dziesiątki w drafcie NFL 2022. Giants i Jets wyróżniają się jako dwie drużyny, które mogą być w tym miksie.

Gracze z Georgii nadal podnosili poprzeczkę dla programu Bulldogs dzięki znakomitym występom Channing Tindall i Quay Walker. Nakobi Dean nie startował.

Głębokość popychacza krawędzi na pełnym ekranie

W przypadku zespołów, które straciły Aidana Hutchinsona z Michigan, Kayvona Tibodo z Oregonu, a teraz Walkera, nie zabraknie opcji dla zespołów, które potrzebują akceleratora krawędzi. Osiem prospektów w sumie przebiegło poniżej 4,6 sekundy i biegło na 40 jardów, w tym Walker i Thibodeaux. Ole Miss „Sam” Sam Williams, Boye Mafe z Minnesoty, David Ojabo z Michigan i wielu innych pasują do profilu wpływowych graczy NFL.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *