49ers wygrywają z Ericiem Harrisem i Ty Martinem w meczu 17. tygodnia z liderami – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

W sobotę drużyna 49ers awansowała zawodników ze swojego składu treningowego, aby odrobić straty w zakresie bezpieczeństwa Ji'Ayira Browna i skrzydłowego Jauana Jenningsa.

Weteran bezpieczeństwa Eric Harris i skrzydłowy Ty Martin zostali sprowadzeni z drużyny treningowej, aby być dostępnymi na niedzielny mecz 49ers przeciwko Washington Chiefs w FedExField.

49ers zdegradowali odbierającego Danny'ego Graya na pozycję zewnętrzną. W tym tygodniu drużyna 49ers otworzyła okno trenerskie Grayowi. Nadal znajduje się na liście rezerwowych kontuzjowanych ze względu na kontuzję barku.

Harris będzie ubrany w mundur przeciwko Chiefs jako rezerwowy dla rezerwowych Tashauna Gibsona i Logana Ryana. Weteran NFL z siedmioletnim stażem podpisał kontrakt z drużyną treningową 49ers pod koniec listopada i od tego czasu wystąpił w dwóch meczach z San Francisco. W zeszłym tygodniu Harris został Graczem Tygodnia w drużynie skautów 49ers w drużynach specjalnych.

Brown nie wystąpi w 17. tygodniu rozgrywek 49ers z powodu kontuzji kolana.

Jennings, trzeci odbierający drużyny 49ers, opuści swój drugi mecz z rzędu z powodu wstrząśnienia mózgu. Pozostaje objęty protokołem powrotu do gry NFL.

Martin rozpoczyna swój drugi sezon w 49ers i w 17. tygodniu dołącza do grupy rezerwowych skrzydłowych, za starterami Deebo Samuelem i Brandonem Aiyukiem.

Pobierz i śledź podcast 49ers Talk

READ  Gdy św. Piotr przygotowuje się do Słodkiej 16, psycholog sportowy ujawnia, dlaczego fani kibicują pawiemu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *