2022 Prognozy, typy, faworyci Masters: Jeden z tych dziewięciu golfistów wygra Augusta National

Obrazy Getty

Augusta, GA – 86. Mistrzowie są tylko kilka godzin drogi stąd, a wyścig konny w kierunku kolejnej zielonej kurtki jest tak szeroko otwarty, jak w ostatnich latach. Dzieje się tak po części dlatego, że na szczycie góry jest tak wiele supergwiazd, które mogłyby wygrać jakikolwiek większy turniej, ale także dlatego, że żadna z nich nie oddzieliła się od kłopotów, przechodząc przez pierwszy kwartał roku.

Czas zawęzić pole i zdecydować, kto z 91 golfistów na boisku może Naprawdę wygraj Ten turniej. Może to robota głupca – kto umieściłby Charlesa Schwartzella na takiej liście w 2011 roku, czy Danny’ego Willetta w 2016 roku? – Ale mamy oczywiście dużo historii, no i nowoczesną formę, z której możemy się wycofać, realizując to elitarne pole.

Tak więc, podczas gdy na boisku jest prawdopodobnie około dwudziestu golfistów, którzy teoretycznie mają grę na 72 dołkach, najbardziej prawdopodobnym zwycięzcą tego niedzielnego turnieju w Augusta National będzie jeden z tych dziewięciu golfistów.

Koniecznie zapoznaj się z pełną ofertą Perspektywy MA 2022 Via Caesars Sportsbook, a także nasz pełny asortyment 2022 Prognoza magisterska i wybór ekspertów Z wieloma spekulacjami naszych ekspertów w dziedzinie golfa.

Obejrzyj wszystkie cztery rundy 2022 Masters rozpoczynające się w czwartek Mistrzowie na żywo Gdy śledzimy najlepszych golfistów świata wokół Augusta National z polecanymi kombinacjami, zamelduj się w słynnym Amen Corner i obserwuj liderów na turnie na dołkach 15 i 16. Oglądaj na żywo CBSsports.comTen Aplikacja sportowa CBS A Najważniejszy +.

2022 Prognoza Masters, ulubiona

Kto zdobędzie tytuł Masters, a które strzały z dystansu zaskoczą świat golfa? Odwiedź SportsLine teraz, aby zobaczyć przewidywaną tabelę wyników Masterswszystko z modelu, który przejął siedem głównych golfistek i od czasu ponownego uruchomienia wzrósł o prawie 10 000 USD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *