3,4 miliona dolarów w zapowiedziach – Różne

Gniew Bogów może nie być aż tak zły. Kontynuacja Warner Bros a „Shazam” DC zarobił 3,4 miliona dolarów w czwartkowych zapowiedziach w kasie krajowej, za zapowiedzią oryginalnego filmu z 2019 roku.

Sequel filmu o superbohaterach Zachary’ego Leviego wyląduje z mniejszym otwarciem niż jego poprzednik. Pierwszy „Shazam” zarobił 5,9 miliona dolarów w czwartkowych zapowiedziach, zanim otworzył się do 53,5 miliona dolarów w kwietniu 2019 roku. Zarobił 140 milionów dolarów w kraju i 366 milionów dolarów na całym świecie.

Oczekuje się jednak, że „Shazam: Fury of the Gods” przyniesie od 35 do 40 milionów dolarów. Każdy film „Shazam” kosztował 100 milionów dolarów, ale to znaczny spadek w stosunku do oryginału.

David F. Sandberg powraca, by wyreżyserować „Shazam: Fury of the Gods”, drugą przygodę młodego Billy’ego Batsona, który może zmienić się w superbohatera, wypowiadając słowo „Shazam”. Billy i jego przybrani bracia, którzy również posiadają moce Shazama, muszą zmierzyć się z córkami Atlasa, granymi przez Helen Mirren, Lucy Liu i Rachel Ziegler. W obsadzie są także Asher Angel, Jack Dylan Grazer, Ross Butler, Djimon Hounsou i inni.

W swojej recenzji pt różnorodnyCzołowy krytyk filmowy, Owen Gleiberman, napisał: „Złoczyńcy pokonani, legendy się spełniły, ale prawdziwa historia jest taka, że ​​saga o superbohaterach, która wydawała się mieć potencjał dziwactwa i zachwytu, kończy się rozwikłaniem w postaci każdej innej serii o superbohaterach. prawdziwa siła.” to musi zostać pokonane.”

Pomimo letnich recenzji oczekuje się, że „Shazam” wyprzedzi ubiegłotygodniowego mistrza kasowego „Krzyk VI”, jedyny szeroki remake w ten weekend.

READ  Lala Kent nazywa Toma Sandovala „narcyzem” w dramacie Raquel Levis

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *