49ers RBs McCaffrey, Mitchell przesiedzą trening

SANTA CLARA, Kalifornia — Dwóch najlepszych rozgrywających San Francisco 49ers nie będzie w środę trenować jako linebacker, ponieważ zmagają się z różnymi kontuzjami.

bieganie po plecach Christiana McCaffreya (posiniaczona łydka) f Eliasz Mitchell Według Kyle’a Shanahana (Udo) przesiądzie się w środowej sesji.

Shanahan też powiedział Debo Samuel On (kostka) siedział poza środową sesją, ale szerokokątny gwiazdor był w mundurze na pierwszą część środowego treningu, który był otwarty dla mediów. Czterdziestu Czterech powiedział później, że Samuel miał być ograniczonym uczestnikiem w praktyce.

Chociaż Shanahan nie złożył żadnych obietnic dotyczących dostępności trio na niedzielny mecz o mistrzostwo NFC przeciwko Philadelphia Eagles, wyraził przekonanie, że wszyscy będą chętni.

„Oczekuję, że tak będzie, ale nie ma gwarancji, zwłaszcza że jest to gra o mistrzostwo NFC” – powiedział Shanahan. „Myślę, że jest większa szansa, że ​​będą przygotowani, bo wtedy nic nie jest gwarantowane. Mam więc nadzieję, że będziemy trzymać kciuki”.

Shanahan po raz pierwszy wspomniała o kontuzjach McCaffreya i Mitchella w poniedziałek. Powiedział wtedy, że nie spodziewał się, że choroba uniemożliwi McCaffreyowi czy Mitchellowi grę przeciwko Eagles. Ale bądź ostrożny, Dziewiątki siadają w środę.

Po zwycięstwie drużyny NFC w rundzie dywizji 19-12 przeciwko Dallas Cowboys, McCaffrey powiedział, że w późnej fazie gry czuje siniaki, ale też nie był tym zainteresowany przez większość czasu.

„Walczyłem, ale przetrwałem” – powiedział McCaffrey. „Niech będzie wspaniale. Ale nic złego. Wszystko jest dobre”.

Samuel był świeżym dodatkiem do raportu kontuzji w środę. Shanahan zauważył, że Samuel „trochę” miał do czynienia z problemem kostki.

Samuel ze swojej strony powiedział, że nie ma wątpliwości, że będzie gotowy na starcie z Orłami.

„To trochę boli” – powiedział Samuel. „Po prostu jesteśmy ostrożni i staramy się przygotować na niedzielę”.

READ  Chelsea 2-2 Wolverhampton, Premier League: reakcje po meczu, oceny

Gdzie indziej w raporcie kontuzji, rozgrywający Jimmy’ego Garoppolo W tym tygodniu miał kolejne prześwietlenie złamanej lewej stopy. Shanahan powiedział w zeszłym tygodniu, że istnieje „zewnętrzna szansa”, że Garoppolo może wrócić do treningów w tym tygodniu.

Ale tak się nie stanie, co oznacza, że ​​powrót Garoppolo nastąpi tylko wtedy, gdy Niners awansują do Super Bowl. Gdzie indziej w raporcie kontuzji, linia obrony Karola Omenho (kursywa) i tylny róg Ambry Tomasz (Kostka) Przewiduje się, że liczba uczestników będzie ograniczona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *