Kia MVP Ladder: Jak dodanie Jamesa Hardena wpłynie na Joela Embiida w wyścigach?

Dołączenie do 76ers byłego gracza roku Kia, Jamesa Hardena, może mieć wpływ na status MVP Joela Embiida.

• Dzisiejszego wieczoru w League Pass: Harden zadebiutował w Minnesocie (8 EST, Bass League)

Oficjalny raport o kontuzji Filadelfii spadł w czwartek wieczorem, nie wspominając o nowo pozyskanym bramkarzu Jamesie Hardenie, co oznacza, że ​​oczekuje się, że w piątek po raz pierwszy rozegra swój 76. mecz w Minnesocie.

Harden, który zwykle jest ostoją wyścigu Kia do drabiny MVP, jest warty odnotowania ze względu na wpływ, jaki może mieć na nominację Kia do MVP dla wielkiego człowieka Sixers Joela Embiida, który wciąż jest w zaciętym wyścigu z Nikolą Jokiciem z Denver o pierwsze miejsce . 1 miejsce w naszej pierwszej połowie sezonu.

„Cóż, nie chcę naciskać na wszystko, ale sposób, w jaki grałem, mówi sam za siebie, zwłaszcza ze wszystkim, przez co przeszliśmy, dramatem przez cały rok i oczywiście brakiem ogromnego kawałka, wszystko, co powiedział Embiid przez weekend w lidze.NBA All-Star”. [I] Naprawdę musiałem przenieść swoją grę na inny poziom, niezależnie od tego, czy chodziło o atak, obronę, czy rozgrywanie. Oczywiście mam wspaniałych kolegów z zespołu, którzy dają z siebie wszystko, a to bardzo pomaga”.

Cóż, Philadelphia dodała jeszcze jednego w byłym MVP Harden, który dołączył do zespołu w Deadline Trade w umowie z Brooklynem, która obejmowała wysłanie byłego kolegę z drużyny Bena Simmonsa do sieci.

Pamiętaj, że Harden nie grał od 2 lutego z powodu napiętego ścięgna podkolanowego. Jednak Embiid spodziewa się szybko zbudować chemię z Hardenem, który powinien nieco zmniejszyć ciężar Wielkiego Człowieka podczas ataku.

James Harden był najlepszym graczem w lidze i tak dalej, [won] „Myślę, że łatwo byłoby zbudować taką chemię” – powiedział Embiid. Wszyscy są na tej samej stronie. Wszyscy staramy się wygrać mistrzostwo. O to właśnie chodzi. Myślę, że chodzi tylko o to, aby zachować zdrowie, siedzieć na podłodze, spotykać się i naprawdę grać razem”.

READ  Zwycięstwo stanu Iowa nad LSU bije rekord najczęściej oglądanego meczu koszykówki kobiet w college'u

Filadelfia wyruszyła w tę podróż Piątkowa noc w centrum tarczy.

MVP 2018 zdobył średnio 22,5 punktu, 8,0 zbiórek i 10,2 asysty w 44 meczach w tym sezonie z Brooklynem. Jego rekordowe liczby reprezentują jego najniższą produkcję od 2012 roku. Harden trenował z drużyną w czwartek w Minneapolis i w tym momencie nie wiadomo, czy gwiezdny gwardzista powróci do poziomu MVP, gdy uderzy w ziemię z Embiidem, który przystąpił do czwartkowych meczów jako gracz. Najlepszy strzelec ligi.

Gdy zresetujemy wyścig Kia do drabinki MVP wyłaniającej się z przerwy All-Star, zobaczysz jedną zmianę w stosunku do pierwszej piątki, po części podyktowaną wiadomością, że Chris Paul będzie tracił znaczną ilość czasu z Złamanie w wyniku oderwania prawego kciukaoszałamiający DeMar DeRozan niedawno przerwał mecze z wynikiem 35 lub wyższym przy 50% lub lepszym strzale.

DeMar DeRozan wspina się po drabinie Kia MVP

Wzmocniony 8 meczami z rzędu z 35 lub więcej punktami i momentami sprzęgania w czwartej kwarcie, DeMar DeRozan wkracza do rozmowy.

Derosan pobłogosław nas Kolejny występ w stylu vintage W czwartkowe zwycięstwo nad Atlantą, które przyciągnęło uwagę wielu jego rówieśników, m.in Donovana MitchellaA robić siku A hartowanie. DeRozan wskoczył o pięć miejsc na czwarte z #9, podczas gdy Jokic utrzymał swoją słabą jak brzytwa przewagę nad rosnącym Embiidem.

A teraz pięć najlepszych miejsc w tym tygodniu w wyścigu Kia 2021-22 do najlepszej drabinki graczy:

1. Nikola Jokic, Denver Nuggets

ostatnie zamówienie: nr 1

Statystyki sezonu: 26,0 ppg, 13,8 rpg, 7,9 apg

Nikola Jokic zdobył 25 punktów, 12 zbiórek i 9 asyst w swoim pierwszym meczu po przełamaniu All-Star.

Djokic zdobył 25 punktów, aby zdobyć 12 zbiórek i dziewięć asyst w Denver wygrać z sakramentem I przed wręczeniem piłki meczowej Michaelowi Mallonowi w czwartek, aby świętować 300 razytak zwycięstwo. The Nuggets odnieśli cztery kolejne zwycięstwa, ponieważ Jokic zebrał 15 lub więcej zbiórek w czterech z ostatnich pięciu gier, podczas gdy zdobył 25 lub więcej punktów w czterech kolejnych meczach. Embiid mówił o tym, przez co przeszedł w tym sezonie, ale nie miał do czynienia z tymi samymi przeciwnościami, co najlepszy zawodnik turnieju. Cztery Nuggets przegrały czwartkowy mecz i prawie przez cały sezon brakowało im dwóch debiutantów.

READ  Harmonogram Mistrzostw Świata 2022 — 1/8 finału, kalendarz, harmonogram meczów, wsporniki

2. Joel Embiid, Filadelfia 76ers

ostatnie zamówienie: Numer 2

Statystyki sezonu: 29,6 stron na sekundę, 11,2 rpg, 4,5 apg

Joel Embiid ma 42 punkty i 14 zbiórek przeciwko Bucks.

Liczby Embiidów wzrosły w każdej głównej kategorii statystyk od ostatniego wydania wyścigu Kia do rankingu MVP, a my tylko czekamy, aby zobaczyć, jak dodanie Harden wpłynie na i tak już brutalną produkcję. Trener Sixers, Doc Rivers, planuje utrzymać na boisku co najmniej dwóch graczy między Embiidem, Hardenem, Tyrese Maxeyem i Tobiasem Harrisem, aby zapewnić drużynie stałą siłę ognia pod koniec ataku. To przerażający pokaz dla przeciwników w drugiej połowie sezonu. Embiid zdobył 40 lub więcej punktów w dwóch z trzech ostatnich meczów na początku przerwy All-Star.

3. Giannis Antikonmo, Milwaukee Bucks

ostatnie zamówienie: Numer 3

Statystyki sezonu: 29,4 stron na sekundę, 11,2 rpg, 6,0 apg

Giannis Antetokounmo traci 50 punktów i zbiera 14 zbiórek przeciwko Pacers.

Facet zdobył 82 punkty w 30 rzutach w ostatnich dwóch meczach podczas All-Star Break, w tym 50 w dzień po Walentynkach. Jego 21 rzutów na bramkę dało mu czwarty najniższy wynik w 50-punktowym meczu w historii NBA. Bucks nie otworzą drugiej połowy sezonu aż do soboty, kiedy będą gospodarzem Brooklyn Nets (8:30 czasu wschodniego, ABC). Oznacza to, że Antetokounmpo powinien być dobrze wypoczęty po tym, jak mocno uderzył w ziemię podczas meczu All-Star.

4. DeMar DeRozan, Chicago Bulls

ostatnie zamówienie: numer 9

Statystyki sezonu: 28,3 stron na sekundę, 5,2 rpg, 5,1 apg

DeMar DeRozan strzelił 37 goli przeciwko Hawks i kontynuował swoją serię ponad 35 bramek, wykonując 50% strzałów z boiska.

Oczywiście w naszym ostatnim wyścigu Kia do rankingu MVP dwa tygodnie temu umieściliśmy DeRozana bardzo nisko. Nie można jednak pominąć faktu, że w zeszłym tygodniu DeRozan jako pierwszy w historii ligi zdobył 35 lub więcej punktów i strzelił za to 50% lub więcej. Siódma gra z rzędu, tylko po to, by przedłużyć tę passę (największy byk wszechczasów, Michael Jordan, nigdy nie dokonał tego wyczynu) do ósmego czwartku przeciwko Jastrzębiom. Zdobyte w Chicago Szóste z rzędu zwycięstwo Jest gospodarzem Memphis w sobotę, zanim wyruszy w drogę na mecze w Miami i Atlancie.

READ  Bezpłatna agencja NBA: James Harden zgadza się na dwuletnią umowę, obniżkę pensji o 15 milionów dolarów z 76ers, według raportu

5. Stephen Curry, Golden State Warriors

ostatnie zamówienie: Nr 5

Statystyki sezonu: 25,7 stron na sekundę, 5,3 rpg, 6,5 apg

Stephen Curry podaje wyniki MVP All-Star Game z 50 punktami, w tym 16 punktami z głębokości.

Liczba strzałów pozostaje niska jak na standardy Curry’ego. Przed przerwą All-Star osiągnął 42,8% rzutów z pola i 37,8% głębokości w 54 rozgrywkach. Potem pokazał nam wszystkim podczas Meczu Gwiazd, aby nigdy nie liczyć prawdziwego strzelca (Carrie dziury NBA rekord 16 punktów za trzy). W swoim pierwszym meczu po przerwie Curry sprawdził 5 z 11 z pola i 2 z 7 z runu w wygranym meczu z Portland. Ale praktyczna zasada poprawiła jego rozgrywanie, ponieważ uzyskał 14 asyst w meczu, zaledwie dwa razy mniej niż asysta Trail Blazers wyprodukowana przez drużynę.