Max Scherzer, Mark Kanha podnosi Mets, by zmieść Phillies

NOWY JORK – Można śmiało powiedzieć, że praworęczny Max Scherzer wrócił do bycia świetnym zawodnikiem pierwszego zespołu. Rozdawał w czwartkowe popołudnie na Citi Field i pomógł Metsom pokonać Phillies 4:2 i zgarnąć serię trzech meczów. To był drugi dom w Nowym Jorku w tym sezonie.

„Bez względu na to, kto to jest i czy jest w twojej dywizji, czy nie, nie dostaniesz dodatkowych punktów” – powiedział menedżer Mets, Buck Showalter. „To jak bieg do domu; nie dostaniesz półtora biegu za trafienie za daleko. Każdy mecz się liczy. Jesteś tym, kim jesteś. Walczysz o swój poziom”.

Jeśli ktoś przejdzie do przerwy, Scherzer wydawał się być w centrum przez długi dzień, ponieważ Filadelfia szybko objęła prowadzenie 2: 0. Po dopuszczeniu singla Trea Turner i wyjściu Bryce’a Harpera na jeden out, Phillies próbowali podwójnego przechwytu, ale łapacz Francisco Alvarez rzucił piłkę na lewe pole, pozwalając Turnerowi strzelić gola, a Harperowi awansować do trzeciej bazy. Harper później strzelił gola w locie ofiarnym Nicka Castellanosa.

Po zakończeniu rundy Scherzer powiedział sobie: „Po prostu rzuć zera”. Następnie udowodnił, że dotrzymuje słowa, utrzymując Philsa bez punktów przez następne sześć inningów i zdobywając dziewięć strikeoutów w ciągu dnia. Scherzer złapał 15 zamachów i nie trafił w szybkie piłki podczas gry.

To był drugi raz z rzędu, kiedy Scherzer przeszedł siedem rund i pozwolił tylko na jeden bieg, obniżając jego ERA do 3,21. W swoich ostatnich czterech startach Scherzer pozwolił na trzy zdobyte runy w 25 inningsach.

„Max ma bardzo utalentowaną rękę. Potrafi manewrować piłką, sprawiać, że narzuty zmieniają kształt nieco przy suwaku, ciąć i zmieniać. Kiedy widzisz, że wielu pałkarzy jest leworęcznych w [the lineup]Wiesz, że będzie musiał zrobić coś z baseballem poza znalezieniem szybkiej piłki.

Scherzer uważa, że ​​jego niedawny sukces zawdzięcza wspaniałym relacjom z Alvarezem, który rozwinął zrozumienie sposobu myślenia Scherzera i rzuca go w błoto. Álvarez i Scherzer byli w stanie wspólnie opracować prawidłową sekwencję narzutów w trakcie gry.

Co sprawia, że ​​Alvarez jest tak dobry za talerzem? Scherzer powiedział, że ma instynkt, by poradzić sobie z tym zadaniem.

„Nigdy nie możesz uczyć instynktów. Albo je masz, albo nie” – powiedział Scherzer. „Ma dobrą głowę na karku jak na bycie małym dzieckiem i chce się uczyć. Mamy wspaniały klub weteranów, od których możemy się uczyć. Robi to świetnie.

„Tak jak robi to teraz, dla niego musi dalej się uczyć i zdobywać doświadczenie. Będzie stawał się coraz lepszy. Wciąż jest niewiele rzeczy, które może poprawić, a on pokazuje rozpęd w tym, co może zrobić. „

W drugim meczu z rzędu Mark Kanha prowadził w wygranej Metsów. Kiedy Mets przegrywali 2:1 w czwartej, Canha wykonał narzut 3:1 od praworęcznego Taeguana Walkera i uderzył piłkę nad lewym płotem, dając New Yorkowi jedno prowadzenie.

Przeciwko Phillies, Canha nie może przestać uderzać: w ostatnich trzech meczach przeciwko nim zdobył cztery biegi u siebie i wjechał 11. Jego 11 RBI remisuje z Mikiem Piazza (2002) i Michaelem Conforto (2018) w najwięcej RBI w okresie trzech meczów w karierze Met przeciwko Filadelfii.

Być może Scherzer powiedział to najlepiej. Mets potrzebują czegoś więcej niż tylko Pete’a Alonso, aby uderzać homerów i jeździć w biegach.

„Potrzebujesz pełnego wysiłku ofensywnego zespołowego, aby pokonać drużyny” – powiedział Scherzer. „Pete nie może być w środku składu, uderzając homery. Każdy powinien.… Mark jest teraz tym facetem. Był tam i dał nam ogromne nietoperze. daj nam trochę miejsca do oddychania. ”Aby zdobyć przewagę i pozwolić mi wyjść i wykonać swoją pracę”.

Mets powiększyli swoją przewagę w szóstej rundzie przeciwko leworęcznemu Mattowi Strahmowi, kiedy Brett Batty strzelił w locie ofiarnym Marka Ventusa, który zszedł z ławki jako uderzający dla Daniela Vogelbacha. Vientos został wcześniej ostrzeżony, że może mierzyć się z leworęcznymi.

„Byłem na to gotowy. Rozgrzałem się między zakrętami i zamierzam wejść do klatki, aby wykonać kilka zamachów” – powiedział. „Więc nie było to takie trudne. Byłem na to gotowy.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *