Danny Bonaduce przechodzi operację mózgu po poważnym zagrożeniu zdrowotnym

Ekskluzywny

Danny’ego Bonaduce’a

Jestem po operacji mózgu…

Po poważnym zagrożeniu zdrowotnym

Danny’ego Bonaduce’a Idąc pod nóż… Jest gotowy na operację mózgu w następstwie poważnego zagrożenia zdrowotnego, które uniemożliwiło mu chodzenie lub utrzymanie równowagi.

Aktor i prezenter radiowy powiedział TMZ… Po wizycie u setek lekarzy z powodu tajemniczej choroby, w marcu ostatecznie zdiagnozowano u niego wodogłowie… zaburzenie neurologiczne spowodowane gromadzeniem się płynu w mózgu.

Operacja zaplanowana jest na poniedziałek i mam nadzieję, że złagodzi objawy.

W kwietniu ubiegłego roku gwiazdor serialu „Rodzina kuropatw” zaczął walczyć z celiakią po tym, jak jego żona zauważyła, że ​​przestał mówić i stracił zdolność chodzenia lub utrzymywania równowagi. Był hospitalizowany przez 5 dni i przeszedł serię badań. Lekarze wykluczyli udar, ale nie mogli postawić diagnozy.

Podczas gdy Danny mówi, że nikt nie wie na pewno, w jaki sposób znalazł się w tak złym stanie, zastanawia się, czy ma to związek z całym zużyciem, z jakim zmagał się przez lata… jak przyjmowanie gitar w twarz i boks. José Canseco.

Danny mówi, że operacja usunie płyn z jego mózgu przez zastawkę.

W międzyczasie Danny prowadzi swój program radiowy w domu.

Oczywiście Danny przyznaje, że zawsze istnieje szansa, że ​​operacja nie naprawi wszystkiego… ale wygląda na to, że idzie na salę operacyjną z odpowiednim nastawieniem.
READ  Saturday Night Live Cold Open Skewers Fox News Obrona pozwu Dominion – Termin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *