Kansas City Chiefs dominują w Azji Zachodniej, pokonują Los Angeles Chargers

Kansas City – Kansas City Chiefs pokonali Los Angeles Chargers 27-24 w czwartek wieczorem Patrick Mahomes Ukończ 24 z 35 podań na 235 jardów i dwa przyłożenia do pojedynku Justin Herbert.

Kansas City Chiefs

Jaylene Watson Wydawało się, że to po namyśle, kiedy Chiefs uczynili go trzecim obrońcą z rzutu rożnego po tym, jak pokonali go w siódmej rundzie w tym roku. Watson stał się już kluczowym graczem w grze prezydenckiej.

Gra z powodu początku Trent McDuffy Watson trafił w tym tygodniu do kontuzjowanych rezerw, rzucając największą grę Chiefs w tym, co może ostatecznie okazać się ich największą wygraną w sezonie. Watson przechwytuje podanie od rozgrywającego Chargers Justin Herbert w czwartej kwarcie i zwrócił mu 99 jardów, aby uzyskać zielone światło. The Chiefs pokonali rywala AFC West 27-24.

Według badań ESPN Stats & Information, kiedy Charger odciął piłkę trzem szefom, mieli 73% prawdopodobieństwa wygranej. To prawdopodobieństwo wzrosło do 81% dla wodzów po wybraniu sześciu Watsonów.

Wielka wygrana: The Chiefs (2:0) to jedyna drużyna, która nie przegrała ani jednej, co daje im wczesną przewagę w tabeli.

Kup/Sprzedaj wydajność przełomu: szeroka przyszłość Justin Watson Złapał podanie na przyziemienie na 41 jardów i kolejny strzał, gdy minął debiutanta Niebo Więcej Na wykresie głębokości na podstawie liczby niespodzianek w porównaniu do ładowarek. Watson dobrze sobie radził Patrick Mahomes Na zgrupowaniu, więc jego gra nie jest niespodzianką. Był najskuteczniejszy podczas obozu na czerwono, dobrze wykorzystując swój rozmiar przy 6 stopach 215 funtów. Watson powinien mieć dużo czasu na grę, dopóki jest czwartym odbiorcą, co było ewidentnie w czwartek wieczorem.

READ  Harmonogram Mistrzostw Świata 2022 — grupy, kalendarz, harmonogram meczów, wsporniki

niepokojący trend: Walcz z przestępczością krótkoterminowego przywódcy. Byli 1 na 5 w trzeciej i 3 lub mniej. Te trudności skłoniły trenera Andy’ego Reeda do zażądania gola za czwarte miejsce i gola 1-1 w czwartej kwarcie, a szef przegrywał 17-14. – Adam Nauczyciel

Statystyki, których nie oszacowano, aby dowiedzieć się: Ośmiu różnych graczy Chiefs miało co najmniej dwa chwyty i zremisowało najwięcej w jednym meczu w Patrick Mahomes Era (od 2018). To już drugi raz, kiedy Kansas City zrobiło to w tym czasie. Pierwszy również zmierzył się z Chargerem w trzecim tygodniu ubiegłego sezonu w Kansas City.

Następny mecz: At the Colts (13:00 ET, 25 września)


Ładowarki w Los Angeles

Na hałaśliwym stadionie Arrowhead, gdzie w drugim tygodniu gra była naznaczona przełomową atmosferą, Chargerom przypomniano, że pomimo posiadania supergwiazd poza sezonem, wciąż jest wiele do zrobienia, aby wyrwać AFC West od sześciokrotnych posiadaczy tytułu . Szefowie wyeliminowali 10-punktowy deficyt, aby pochodzić od tyłu i pokonać Chargers 27-24 w czwartek wieczorem.

Ładowarki wchodzące w sezon dowiedziały się, że ich ulepszony skład, który teraz obejmuje All-Pro edge rusher Khalil Mac Narożnik Pro Bowl JC Jacksonzostanie przetestowany wcześnie, rozgrywając mecze dywizji jeden po drugim z Las Vegas Raiders and Chiefs w okresie pięciu dni.

Wyszli 1-1, a teraz mają wczesny wskaźnik tego, co należy poprawić, aby wygrać tytuł ligowy lub przynajmniej wydostać się z Azji Zachodniej.

kluczowa gra: Gdy pozostało 10:43, wynik remisował 17-17 i poprowadził szarżującego do linii 3 jardów od Chiefs, rozgrywającego Justin Herbert Wystrzel przepustkę przeznaczoną na wąski koniec Gerald Everett To zostało odebrane przez kącik dla początkujących Jaylene Watson. Watson oddał przechwycenie 99 jardów w celu przyłożenia, dając pierwsze prowadzenie w meczu przez Chiefs, 24-17. W poprzedniej grze Everett zdobył 26 jardów na strzale i pobiegł, aby ustawić pierwszy i cel. Ale sześciu zawodników wyjaśniło bóle wzrostu, które Herbert i Everett odczuwali podczas obozu treningowego. Bolts podpisał z Everettem przez dwa lata umowę o wartości 12 milionów dolarów.

READ  Rafael Nadal, który wygląda na niepokonanego, wygrywa swój 14. tytuł French Open

Obiecujący kierunek: odbiorca Mike WilliamsWydajność. Wymyślanie spokojnego występu w pierwszym tygodniu (polowania na 10 jardów) i z Kenan Allen Nieaktywny z powodu kontuzji ścięgna podkolanowego, Williams zrobił wielki krok naprzód. W pierwszej połowie Williams miał podanie z 39 jardów, aby stworzyć przyłożenie, które dało Chargers prowadzenie 10-0. Od przerwy Williams wykonał cyrkową grę o przyłożenie, podskakując i tocząc się jedną ręką, aby uzyskać wynik 15 jardów, aby podnieść Charger 17-7. Odbiorca przyłożenia miał prawdopodobieństwo ukończenia zaledwie 31%, według statystyk NFL Next Gen, i było to drugie jednoręczne przyłożenie w sześcioletniej karierze Williamsa. Williams ukończył osiem chwytów na 113 jardów i przyłożenie.

Przyciągające wzrok statystyki: nie weteran Xander Horvath W drugiej kwarcie złapałem podanie z przyziemienia na 1 jard, aby podnieść bełt 10-0. Horvath, który wybrał Purdue w siódmej rundzie, również zdobył przyłożenie z odległości 1 jarda w pierwszym tygodniu wygranej 24-19 nad Raidersami. Horvath został pierwszym zawodnikiem siódmej rundy, który otrzymał przyłożenie w każdej ze swoich pierwszych dwóch gier w karierze od czasu Chancy Stoke z odrzutowcami w 2008 roku. Stoke zdobył przyłożenie w trzech kolejnych meczach, aby rozpocząć karierę. – Lindsey Terry

Statystyki, których nie oszacowano, aby dowiedzieć się: Justin HerbertWybór sześciu to rzadkość. To jedyna duża szóstka tego stulecia, która w ostatniej ćwiartce remisu wyszła na minus.

Następny mecz: Naprzeciw Jaguara (16:05 czasu wschodniego, 25 września)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *