Aaron Rodgers, Russell Wilson zmieniają rynek QB: oto, co dwa główne ruchy oznaczają dla zespołów, które wciąż szukają

Tom Brady A Aaron Rodgers To najlepsi pomocnicy w historii ligi. Obaj staliby się dwoma największymi graczami tej epoki. Obaj również przeszli do historii jako pionierzy, ale z innych powodów.

Dwa lata temu Brady podpisał dwuletnią umowę o wartości 50 milionów dolarów piratSześciokrotny wówczas mistrz Super Bowl dawał roczną pensję w wysokości 25 milionów dolarów. Brady, który zarobił nie więcej niż 30 milionów dolarów w jednym sezonie, dodał do swojej i tak już bezprecedensowej liczby odcinków, pomagając poprowadzić Buccaneers do zwycięstwa w Super Bowl podczas jego pierwszego roku w Tampie. Brady ugruntował swoją spuściznę jako największy zwycięzca NFL.

Rok później Rodgers stworzył własną, choć inną spuściznę jako pierwszy 50-milionowy gracz w NFL (Rodgers później napisał na Twitterze, że Zgłoszone terminy są niedokładne). Chociaż to nie jest nawet pół roku Patrick MahomesKontrakt „Huge Deal, Rodgers” nie tylko został wzmocniony, ale także podniósł poprzeczkę, jeśli chodzi o siłę zarobkową najlepszych pomocników. Teraz 40 milionów dolarów to absolutne minimum, jeśli chodzi o roczną pensję elitarnego rozgrywającego; 50 milionów dolarów to nowy limit. To dobra wiadomość dla Cincinnati Joe Boroughktóry jest obecnie w trakcie kontraktu z debiutantką, kontraktu, który prawdopodobnie zostanie zerwany poza przyszłym sezonem.

Co umowa Rodgersa z Green Bay oznacza dla obecnego średniego rynku? Oznacza to, że plik PakowaczeOkno Super Bowl pozostaje otwarte. ten Dziki koń Otworzyli także własne okno turniejowe, zawierając umowę biznesową z Seattle, która przyniosłaby Russell Wilson do Denver.

Kto jeszcze szuka?

Drużyny, które nadal chcą awansować w swoim rozgrywającym, to między innymi SteelersA SeahawksA jastrzębieliderzy, tytani A święci. Seattle, o którym podobno miało miejsce Drew Lock W handlu Wilsona jest teraz w doskonałej pozycji, aby wybrać rozgrywającego w pierwszej rundzie, podobno zdobywając w 2022 roku wybór w pierwszej rundzie z Denver w umowie z Russellem.

READ  Ranking 2022 Tour Championship: aktualizacje na żywo, relacje z golfa, wyniki FedEx Playoffs Cup w rundzie 3

Nowy Orlean, Tennessee i Pittsburgh mogą być bardziej cierpliwi, ponieważ obecnie mają symbole zastępcze Wzgórze TsumA Ryan Taneyhill A Mason Rudolf. Mając to na uwadze, nie zdziw się, jeśli rynek brokerów nie będzie gorący aż do czasu draftu, kiedy zespoły mają lepsze wyobrażenie o tym, jacy są rozgrywający. Może to prowadzić do bardzo silnej drugiej fali wolnej agencji w okresie poza sezonem, co zwykle jest niczym innym.

Te zespoły będą miały kilka opcji w bezpłatnej agencji, zaczynając od James WinstonA Teddy BridgewaterA Mitchell Trubesky A Marcus Mariota. Mogą również kontynuować handel z Green Bay w zamian za Miłość Jordanaktórego zaletą jest dzielenie pokoju rozgrywającego z najlepszym graczem w rządzącej lidze co roku przez ostatnie dwa lata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *