Action Clicks: To etui na iPhone'a przypominające BlackBerry może być zwycięzcą

Świetnie leży w dłoni, ma przyjemne, delikatnie miękkie silikonowe wykończenie i ogólnie wygląda na dobrze przemyślany. Telefon pasuje Więc Zdecydowanie, szczególnie podoba mi się skórzany kwadrat z tyłu, który przechodzi pod opuszkami palców. Nie tylko zapewnia dodatkową przyczepność podczas pisania, ale także sprawia, że ​​Twój iPhone wygląda jak klasyczny aparat, gdy trzymasz go poziomo.

Możesz dotknąć przycisku, aby włączyć podświetlenie, a do skrótów służy dedykowany klawisz Command — na przykład naciśnij Command + Spacja, a następnie możesz rozpocząć pisanie w globalnym wyszukiwaniu Spotlight w iPhonie, bez dotykania ekranu. iOS umożliwia tworzenie dodatkowych skrótów klawiaturowych, Również. Kliknięcie spacji pozwala przewijać strony w Internecie, a autokorekta w systemie iOS działa zgodnie z oczekiwaniami.

Ale mam jedną obawę.

Jak widać na powyższym filmie, Clicks przedstawił na targach CES 2024 co najmniej cztery różne prototypy, każdy z innym Clickiem, a mi się bardzo spodobały te dwa, które jeszcze nie działają. Zadania były trochę trudne lub lepkie.

Nie zrozumcie mnie źle, te ostatnie kliknięcia bardzo mi się podobały – ostateczna próbka inżynieryjna struktury mechanicznej kliknięć jest przyjemnie wyczuwalna. Połącz to z większymi, szerszymi klawiszami uzyskiwanymi po kliknięciach w przypadku iPhone'a 15 Pro Max i myślę, że może to być zwycięzca.

Clicks twierdzi jednak, że wyśle ​​obudowy do iPhone'a 14 Pro już za trzy tygodnie od dzisiaj i nie był w stanie dostarczyć ostatecznych próbek na targi CES. Mam nadzieję, że produkcja przebiegnie sprawnie, ale może poczekam na recenzje.

READ  Valve zostało pozwane przez Immersion za Steam Deck i Index Rumble

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *