AD twierdzi, że John Calipari powróci do Kentucky na 16. sezon

Wieloletni trener John Calipari powróci do Kentucky na swój 16. sezon, ogłosił we wtorek dyrektor sportowy Mitch Barnhart.

„Jak to zwykle robimy pod koniec każdego sezonu, trener Calipari i ja odbyliśmy rozmowy na temat kierunku programu męskiej koszykówki i mogę potwierdzić, że powróci na swój 16. sezon w roli naszego głównego trenera” – napisał Barnhart w Channel X. .

Oświadczenie Barnharta następuje po spekulacjach na temat przyszłości Calipari po tym, jak Wildcats osiągnęli w tym sezonie bilans 23-10 i przegrali w pierwszej rundzie turnieju NCAA z rozstawionym z numerem 14 Oakland. Kentucky zajmuje 3. miejsce w rankingu.

Calipari powiedział w swoim cotygodniowym poniedziałkowym programie radiowym, że zespół „boli” po porażce na koniec sezonu i obiecał, że „zrobi coś wyjątkowego”. Pod wodzą Calipari Wildcats w ciągu pierwszych 10 sezonów zdobyli siedem tytułów Elite Eight, cztery Final Four i zdobyli tytuł mistrza kraju.

„Będę pracować” – powiedziała Calipari w programie. „To jest zobowiązanie, które daję fanom. (Oczekiwania) nigdy nie przemijają, ale kocham to. Tego właśnie chcę. Tego właśnie chciałem. Dlatego nigdy nie odszedłem. Teraz zbierzmy się razem i zróbmy coś wyjątkowego Możemy to zrobić. Zrobiłem to. Zróbmy to”. Jeszcze raz.

Wymagana lektura

(Zdjęcie: Christopher Hanwinkel/USA Today)

READ  Timberwolves sprzedają Monté Morrisa, który, jak mają nadzieję, wzmocni ich ofensywę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *