Adam Driver, Aubrey Plaza i nie tylko

Na Festiwalu Filmowym w Cannes odbyła się światowa premiera filmu Główne miastanajnowszy film reżysera Francisa Forda Coppoli. W tym gwiazdorskim składzie Coppola wraca na Croisette, gdzie wcześniej wystawiał oba przedstawienia Apokalipsa teraz (1979) i Rozmowa (1974), zdobywając za każdy film prestiżową Złotą Palmę.

Do Coppoli dołączyły gwiazdy filmu, w tym Adam Driver, Shia LaBeouf, Aubrey Plaza, Laurence Fishburne, Grace van der Waals, Chloe Fineman i Giancarlo Esposito, którzy w czwartek, 16 maja, przeszli po czerwonym dywanie w Lumiere Grand Theatre.

Inni goście obecni na ceremonii to członkowie jury Omar Sy, Nadine Labaki, przewodnicząca jury Greta Gerwig, Teyana Taylor, Zaho De Sagazan, Sergey Loznitsa, Aishwarya Rai Bachchan, Yseult i Irene Jacob.

Powiązany: Cannes 2024 na zdjęciach: koncerty, premiery, prasa i nie tylko

Główne miasta To epicka rzymska opowieść osadzona w wyimaginowanej współczesnej Ameryce. Nowe miasto Rzym musi się zmienić, co powoduje konflikt między Cesare Catiline (Kierowca), genialnym artystą pragnącym wskoczyć w utopijną, utopijną przyszłość, a jego przeciwnikiem, burmistrzem Franklinem Cicero (Esposito), który pozostaje wierny regresywnemu status quo . Oraz utrwalenie chciwości, specjalnych interesów i wojny partyzanckiej. Rozdarta między nimi jest Julia Cicero (Emmanuel), córka burmistrza, której miłość do Cesare dzieli jej lojalność, zmuszając ją do odkrycia, na co według niej naprawdę zasługuje ludzkość.

W obsadzie znajduje się duża obsada, w skład której wchodzą Adam Driver, Giancarlo Esposito, Nathalie Emmanuel, Aubrey Plaza, Shia LaBeouf, Jon Voight, Laurence Fishburne, Talia Shire, Katherine Hunter, Grace VanderWaal, Chloe Fineman, DB Sweeney i Dustin Hoffman.

Przewiń galerię zdjęć, aby zobaczyć wszystkich uczestników.

READ  Robert Downey Jr. uważał, że granie Iron Mana wpłynie na jego aktorstwo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *